Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítők hogyan/milyen...

A testépítők hogyan/milyen módon fogyókúráznak?

Figyelt kérdés

a testépítők úgye ,,naponta kondiznak..." és persze fehérje por, ilyen-olyan turmix meg nagyon sok kcal kajákat visznek be magukba.... ezt csinálják kb. 2 hónapig és utána fogyókúráznak mert azért(híznak) a sok kajátol, meg szerektől.... hogy ők vissza veszik a kaja mennyiséget vagy hogyan fogyókúráznak pl.( 2 hétig) és utána újbol keményen kondi?? milyen módszerrel fogyókúráznak????

Összecsaptam a mondatokat, ezért bocsi de azért érthető szerintem :)))

Előre is köszönöm a válaszokat



2015. dec. 20. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a szót, hogy fogyókúra egy életre felejtsd el. Az a fogyókúra mikor a hülye pitsák éheztetik magukat utána meg dupla annyit visszaszednek jojóba. A testépítők étrendet követnek, vagy tömeget növelnek, vagy diétáznak és letolják a testzsírszázalékot.
2015. dec. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 *Glissade* ***** válasza:

Ugye, ez nem kamu kérdés? :D


Náluk tömegelés és szálkásítás időszakok vannak.

2015. dec. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyit olvastál itt és testépítő oldalakon... De szerintem semmit, ha ilyen alapdolgokat sem tudsz.


Amúgy többféle módszer is van, de a testépítők is emberi lények, kalóriadeficit mindig része a szálkásításnak. Van, aki ezt nem tudja? Jó, persze, hogy van. Eh.

2015. dec. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Cortez70 ***** válasza:

Keress rà: szàlkásító diéta.

Google: alapismeretek.

2015. dec. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdésedre is kapj választ, vagy ők maguk, vagy az edzőjük rendelkezik egy jókora lexikális tudással a szervezet és táplálkozás működéséről, meg sok esetben berögzült hitekkel és ezek alapján tudatosan táplálkoznak. Tehát azt amit megesznek, tudják, hogy miért eszik meg, nem pedig éhesek, tehát esznek valamit, mint az átlag ember...
2015. dec. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!