Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzek 4 hónapja és semmi...

Edzek 4 hónapja és semmi változás?

Figyelt kérdés
Jó hozzáteszem szar a kajám tehát nem a rizs-hús kombó játszik mindig. De azt olvastam azért az elején jöhet látványos változás. És előtte semmit sem sportoltam. Ehez képest semmi változás nincs rajtam.
2016. jan. 18. 13:59
1 2
 1/19 Cortez70 ***** válasza:
Szar az ètrended és az edzésben is lehet hiba. + nem jó genetika.
2016. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha kevés tápanyagot viszel b, nm fejlődsz kezdőként sem. Példa: ha a házat kezded építeni, tégla nélkül menni fog?
2016. jan. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Annyit vettél ki belőle, amennyit beleraktál, szóval kb. semmit.
2016. jan. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 *Glissade* ***** válasza:
0%
Én kiskorom óta edzek, mégsincs "változás"... :D
2016. jan. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 *Glissade* ***** válasza:
0%
Az edzés öröméért csináld, ne a változásért. :)
2016. jan. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 - palilaci - ***** válasza:
100%

Szerintem Gliss a legtobb ember nem azert testepit mert hu de jo gyurni, hanem szeretne izmosabb is lenni.


Kerdezo. Szerintem benne van a kerdesedben a valasz. Parizeres zsomlebol nincs izom, akkor mit varsz? Ha fos a genetika meg nem vagy Pista, aki csak nezelodik a teremben es fejlodik akkor cseszheted. Szar kaja vagy szar edzes esetleg mindketto.

2016. jan. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én rizset egyáltalán nem eszek, másból viszem be a ch-t, és a fehérje sem nonstop csirkemellből jön. Bár nálam más a cél, de én már három hét után érzem a változást. Természetesen még nem látszik, de javult az állóképességem, érzem, hogy erősödtem picit.

4 hónap után még csodát nem szabad várni, de valami változást látni kellene.

A kaja ha szar, az már lehet egy ok. De ha nem csirkemell-rizs kombó, de másból beviszed a szükséges tápanyagokat, akkor az úgy jó. De ha nem viszed be, akkor ahogy előttem megírták, ne várj változást. :/

2016. jan. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Cortez70 ***** válasza:
Nem kell csirke-rizsen élni, de a makrotápanyagok arányai, mennyisége legyen meg.
2016. jan. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A csirke-rizs csak egy megnevezés. Én is eszem csirkét, lovat, pulykát, tojásfehérje levet, fehérjeport, túrót, chnak is rizs, zab, köles, tk cuccok, sorolhatnám, de a makro megvan.
2016. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 patrikosz macsos ***** válasza:
25%
Attol függ mit edzel.es hidd el 4 honap az semmi.
2016. jan. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!