Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy gyúrjak mellre, combra...

Hogy gyúrjak mellre, combra és seggre, hogy hatásos legyen és hamar legyen változás?

Figyelt kérdés

Kisebb melleket szeretnék (lány vagyok, lapos hasat (most se vagyok kövér, de olyan semmilyen) és izmos, vékonyabb combot (a vádlim izmos). Hogy érhetném el ezeket, hamar, úgy 1-2 hónap alatt? Milyen edzést vezessek be? A táplálkozásom jó és egészséges, csak kicsit szeretnék izmosodni, mozogni. Milyen sportot, gyakorlatokat ajánlotok?


A válaszokért köszönet!



2015. nov. 20. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha kisebb mellet szeretnél, akkor fogynod kellene. A laposabb hashoz, vékonyabb combhoz dettó.

A táplálkozásod addig nincs rendben, amíg nem tudod megmondani, hogy hány kalóriás. Diéta kell + mellé futás. Comb izmosító gyakorlatok: guggolás súllyal, kitörés + egyéb, amihez konditermi gépek kellenek.

2015. nov. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Kitörést napi : 50 ajánlom (Ha nem tudod mi az írd be a googleba )és napi 50 guggolást felülést is de nem teljes hanem csak fent a nyakad része az jó napi 40 ..Mert a sok felülés (teljes felülés) gerinc problémát okoz. Következő az hogy állj 4kézláb és a lábad nyújts ki hogy a gerinceddel egy szinten legyen és le fel le fel de ne a földet súrolja. Következő az is majdnem ugyan ez csak annál behahtott lábbal kell le fel ezekből is napi 50. Következő feküdj a hátadra és fogd meg a bokád ahogy fekszel,utána pedig ahogy fekszel gyere fel mármint a hasaddal emelgedj fel utána le fel le fel . Ne engedd el a bokád. Ebből (30napi. (Ezek comb fenék erősítő volt. Kivéve a felülés. Remélem értetted ha nem akkor van üzenet:) De szerintem elmagyaráztam.;)
2015. nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm szépen! Mindent értettem.


Nem kell fogynom, mert ahogy mondtam izmos vagyok kicsit, de hát jó, akkor biztos van rajtam pár kiló, csupán vastag a csontozatom is.

2015. nov. 20. 18:06
 4/10 anonim ***** válasza:

"Kisebb melleket szeretnék "


nem hinném, hogy jó ötlet...

2015. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szívesen. nekem ez sokat segített :)
2015. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Miért szeretnél kisebb melleket? A kis mell nem szép! Most mekkorák? Biztos nem túl nagyok, mert olyan nincs! :)
2015. nov. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6-os anyukádnak nem volt teje és táppal etettek azért van ez a komplexusod?
2015. nov. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Nem kell fogynom, mert ahogy mondtam izmos vagyo"


A mell gyakorlatilag teljes egészében zsírszövet. Tehát nincs túl sok választásod, ha kisebb kell akkor fogynod kell.


A lapos hasat sehogy máshogy nem lehet elérni, csak úgy, hogy lediétázod a zsírt ami jelenleg fedi. A zsír alatt mindenkinek kockás :)


Vékonyabb comb dettó.


Neked a szigorú diéta a legfontosabb, ezt diéta + edzés kombóval érheted csak el, semmi mással.

2015. nov. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 poiu ***** válasza:
Kérdező, az élet nem egy elit étterem, ahol megrendelheted, miből szeretnél többet, miből kevesebbet. Egészséget akarhatsz, ennek meg van a módja. Hogy mennyi megy le a ciciből vs hasból az már nem edzés, hanem genetika kérdése. Nem döntő, de kiindulás, ha megnézed anyukádat.
2015. nov. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

milyen kinézetet szeretnél?

24L

2015. nov. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!