Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez mit jelent? Izomhuzodas?...

Ez mit jelent? Izomhuzodas? (Segits, kerlek. )

Figyelt kérdés

Izomhúzódás sokszor az izom kontrakció szabályozásában keletkezett zavar eredménye.


Ezt valaki leforditana nekem?


2.kerdesem:Ez izomhuzodas?

Regen volt egy izomhuzodasom,vallbol nyomaskor utolso ismetlesnel kicsavarta a kezem a suly,hatrafele.Most ket hetig minden nap volt olyan feladat,ami hasznalatba veszi a vallat.(fekvebyomas rm85%al,kezenallas,vall gyakorlatok)

Amelyik valam serult anno,most is az faj,oldalso delta,es mintha lenne kozepen egy csikban egy kisebb csomo.Ha ez izomhuzodas,abban az esetben mivel tudnam kezelni?jelenleg 2.het pihenomet kezdem,minden nap 2x 1.25kg os tarcsakkal oldalemelek,vallbol nyomok 12x,aztan megmaszirozom lobalzsammal.ez igy jo?

+ma amikor csinaltam elore emelest (!) 1.5kg al,6. Ismetlesnel ott ahol faj a vallam beszurt,es olyan volt,mintha 2izomrost szal ossze lett volna gubancolodva,es vissza ugrott volna a helyere egymas melle..a helyere..

Bocsi,hogy ennyire sokat irtam,remelem tudsz segiteni.tovabbi szep estet.

Elore is koszonom.Minden valaszt ertekelek.



2016. jan. 25. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyógymasszőr/gyógytornász. 4-5 ezerért rendberakja.
2016. jan. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia nem ertek ezekhez de nezz utana az intereten! Itt egy oldal: [link] lehet hogy segit!! DE pihentesd a vallad!! Ha ugy van irj privatba hogy meggyogyultal e ?! Bocsi hogy nem tudtam segiteni annyira.. JOBBULAST! :)
2016. jan. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 *Glissade* ***** válasza:

Istenem! Ne legyetek már ennyire sötétek!

Kontrakció jelentése: izomösszehúzódás.


A mondat jelentése: "Az izomösszehúzódás mértékében keletkezett zavar okozza az izomhúzódást."

Ezt elsősorban akaratlagosan befolyásolod és befolyásolja még az idegrendszer is.



Ez a mondat így önmagában, nesze semmi fogd meg jól!

2016. jan. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt mindenkinek.Ninanak kulon koszonom,mostmar tudom,h nem szabad nyujtanom.
2016. jan. 26. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!