Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit szóltok az ilyen árban...

Mit szóltok az ilyen árban lévő multifunkcionális edzőgéphez?

Figyelt kérdés

Pontosabban érdemes e megvenni? Forintba átszámolva kb. 67000 FT


[link]



2016. jan. 26. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok a híve, egy idő után rendes edzésre kevés, plusz önmagában alapból az, ha meg elköltök egy vagyont gépre, inkább terembe járok.
2016. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért szeretnek venni mivel nekem nincs lehetőségem edzőterembe járni igy vettem 50 kiló súlyt és szerettem volna egy multifunkcionális edzőgépet is de ha ilyen vélemennyel vagy róla mostmár kétszer meggondolom... mijen gépet ajánlasz otthonra?
2016. jan. 26. 16:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben megveheted, jót otthonra sajnos nem lehet ennyiért, maximum használtat teremből.
2016. jan. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Talán az egy és két kezes sulyzóimmal nem tudom esetlek pótolni azokat a részeket amelyekre ezzel a géppel edzenék?
2016. jan. 26. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy szabad súlyokkal és egy paddal jobban jársz.


Kell 2 db egykezes és 1 db kétkezes rúd, olyanok, akik szerelhetők, meg súlyok, amennyi belefér a keretbe, később még lehet hozzávenni.


Kezdésnek ennyi elég, utána még lehet venni húzódzkodó rudat, tolódzkodó állványt és erőkeretet (akár egyben is).

2016. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is fekpaddal kezdenék. Min 2db egykezes rúd legyen egy hosszú, esetleg +egy francia rúd...de ha már van egy fekpadod 2 egykezes súlyzóval akkor már nincs olyan izom amit ne tudnál megedzeni.
2016. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazán hasznosak voltak ! :)
2016. jan. 26. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!