Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés utáni turmixba mennyi...

Edzés utáni turmixba mennyi proteint ajánlotok (tiszta protein)?

Figyelt kérdés

Jelenleg így készítem el az edzés utáni mixet :

40g protein (100wpp)

55g szénhidrát (szőlőcukor)

Egy kedves hozzáértő ismerősöm azt mondta, hogy elég egy adag wpp is az edzés utániba, azaz 22 gramm protein, viszont én inkább úgy tájékozódtam, hogy inkább egy 35-40 gramm proteint érdemes elfogyasztani, míg nyitva áll az anabolikus kapu.

72 kg vagyok, most kezdtem edzeni nagy kihagyás után, tömeget növelek, nyilván az étrendem teljesen rendben van mielőtt valaki rákérdezne.



2016. jan. 27. 21:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Akkor mondom a saját véleményem: egy adagnál akkor rakj bele többet ha így jön ki a napi fehérje szükségleted. A szőlőcukrot dobd ki a pitsába rohadtul nem kell, komolex ch menjen a turmixba is. Az anabolikus kapu nyitvatartási idelye meg egy túlhiszériázott, marketingközpontú bullshit, nettó baromság.
2016. jan. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0,5 gramm/ttkg
2016. jan. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Cortez70 ***** válasza:
Fehérje neked kb 30g. Szőlőcukor meg kuka.
2016. jan. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Cortez, mióta vagy te is a szőlőcukor ellen, régebben még te is ajánlottad.

Szerintem tök mindegy mivel töltöd vissza magad, szőlőcukorral vagy komplex ch-val.

Max ha könnyen zsírosodsz válaszd a komplex ch-t.

Én 50g szőlőcukrot viszek be 40g fehérjével minden edzés után.

2016. jan. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Cortez70 ***** válasza:
Nekem is változhatnak a nézeteim, nem? De. Ennyi. Mással kötözködj.
2016. jan. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Oké ahogy most csinálod az is, de a szőlőcukor helyett jobb lenne zab, rizs vagy bármi más, a szőlőcukor nem túl jó.
2016. jan. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%

Tehát cortez is csak azt írja ide,amit olvas a neten.

Évtizedeken át a gyors ch mellett volt,most jött a hír,hogy nem jó a gyors ch,így ő is ezt állítja...Hol a tapasztalat?

2016. jan. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Cortez70 ***** válasza:
A tapasztalat az, hogy nem volt bajom a gyors ch-val sem, de mostanában inkább összetett ch megy és így nem csesztetem az inzulinszintet. A forma meg nem lett rosszabb. De örülök, hogy mindenhol megjelensz,ahol már belém lehet kicsit kötni.
2016. jan. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem állt szándékomba kötekedni.
2016. jan. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat: nem jobb, és nem is rosszabb az összetett ch edzés után. Következtetés: ha nem rosszabb, minek a cukor?
2016. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!