Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki hozzáértő testépítő...

Valaki hozzáértő testépítő elmagyarázná nekem?

Figyelt kérdés

...hogy mi a lényege annak a szakasznak,amikor napi 9-10 liter vizeket isznak a hidratáláson kívül?

Ha valaki nap mint nap ezt teszi,hosszú távon milyen hatást fog elérni?


2016. jan. 28. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem isznak 9-10 litert ez hülyeség. Jó az 5 liternek is. Annyit én is megiszom, és én még gyógyszereket sem szedek patikaszám.
2016. jan. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hosszú távú hatása? El fognak gyengülni a záróizmok a húgyhólyagnál, így képtelen lesz visszatartani a vizeletet, ezáltal be fog csurogni. Napi 9-10 liternél nagyon gyakran kell vizelni, ha nincs rá lehetőség, akkor a rendszeres visszatartás fertőzésekhez vezethet.
2016. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vízhajtás előtt emelik csak meg ennyire, hogy gyorsabban lemenjen a víz.
2016. jan. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem vagyok testépítő,és nem szedek semmit.

Igazából a vizet akarom lehajtani ezzel a módszerrel. A biokémiai-fiziológiás hatása érdekel. Mennyi idő stb...

2016. jan. 28. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!