Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erdemes elmennem edzeni?

Erdemes elmennem edzeni?

Figyelt kérdés
Csutortokon lesz a szulinapom es este szeretnenk inni meg elszivni 3-4 szal cigit ,nem hanyasig, csak kicsit becsiccsenteni, erdemes lenne meg előtte elmennem kondiba vagy menjek penteken? Milyen hatassal lesz ez az eddigi edzesemre? Tomeget növelek ,lany vagyok.

2016. febr. 1. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
neked sosem érdemes...
2016. febr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érdemes, de berúgni nem kéne fullra.
2016. febr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A rosszindulatú kommentelok kíméljenek, eddig kemenyen edzettem, szerintem felevente egyszer lazithatok. Sose csalok kajaba se,es nem terveztem fullra lereszegedni.
2016. febr. 1. 17:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a szülinapomon melleztem, ha jól emlékszem.
2016. febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
milyen alacsony értelmi szinten kell létezni ahhoz, hogy valaki ilyen kérdést kiirjon? szerinted számit bármit is hogy csüt v pént edzel? tökmindegy. és képzeld, 4 cigitőé nem fogsz összeesni, akármennyire hihetetlen.
2016. febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szabi.L ***** válasza:
Miután ittál, utána kell kondiba menni nem előtte. És guggolás közben is szívj egy szál cigit.
2016. febr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi bajod.


Ha esetleg mégis túlkapnád az estét, másnaposan ne menj terembe.

2016. febr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!