Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 3 hete kezdtem el konditerembe...

Jocus98 kérdése:

3 hete kezdtem el konditerembe járni 4 napot egy héten mit ajánlotok majd a későbbiekben az edzéshez ami viszonylag olcsó és van hatása?

Figyelt kérdés
182cm magas vagyok és 108kg van rajtam bőven felesleg így van értelme súlyzózni? Izmosodni akarok csak nem tudom van igy értelme ennyi kiló mellett

2016. febr. 1. 19:06
 1/8 Szabi.L ***** válasza:

Súlyzós edzés után menjen 20p aerob.


A normális kajának van hatása, bár az nem olcsó.

2016. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

Mindig van értelme súlyzózni :)

Szálkásításkor is. De ha előbb tömegelni akarsz, tedd azt, szerintem mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy kezdéskor, jelentős, de nem nagyon egészségtelen felesleggel tömegel vagy szálkásít először.

Nyilván ahol hájréteg takar, ott nem lesz olyan látható némi izmosodás, de az izom meglesz, kell utána egy minimális izomvesztéssel járó szálkásítás és máris jobb lesz a helyzet. Van, akinek ez nem éri meg és inkább elveszti a hájat s utána tömegel. De van, akinek direkt jól jön az extra izom miatti nagyobb kalóriaigény. Sokfélék vagyunk. Nekem bármelyik megfelelne most (hasonlóan van rajtam felesleg bőven, bár 20 kilót már fogytam, s a maradékkal már nehéz, nehezen tudok keveset enni), csak ne stagnáljak ;) Egy erősebb izom nekem akkor is bejön, ha háj takarja...

2016. febr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Cortez70 ***** válasza:
56%
Neked még heti 3 napos teljes testes terv kellene. + szálkásító diéta. Olvasd el az alapokat. Google:sárga kapszula pdf. Ez egy kis könyv az alapokról.
2016. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Cortez70 ***** válasza:
56%
#2, te pedig gondold át: minek tömegeljen? Van rajta vagy 30 kg zsír ezzel a magassággal, tömeggel. Szálkásító diéta kell neki, kezdő azzal is izmosodnak, zsírleadás mellett. Hova tömegelnéd már?
2016. febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2016. febr. 1. 19:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Sárga kapszulát olvasd el.
2016. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minek elolvasni a Sárga Kapszulát, ha a Nagy és Hatalmas Montezuma egy két lábon járó Sárga Kapszula?!
2016. febr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Cortez70 ***** válasza:
Annál jóval többet tudok. A kapszula csak az alapokat írja le.
2016. febr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!