Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » El szeretnék járni kondiba,...

El szeretnék járni kondiba, de egyedül mennék (ha minden igaz) és?

Figyelt kérdés

Szóval, fel szeretnék hagyni a régi lusta,itthon fekvő, duci életemmel,és el szeretnék járni kondiba, de egyedül lennék, és nem is igazán értem az edzéseket,mármint hogy edzésterv összerakás,mikor kezdjem el növelni, mennyit csináljak,szóval semmit... Pár hónapja itthon "edzek" így sikerült leadnom 20 kilót, de szeretnék szép, férfias testet,viszont semmit sem értek, hogy mit hogy. Sokmindent olvastam, de nem jöttem rá hogy hogy rakjak össze magamnak edzéstervet,egy x edzésből mennyit csináljak, mennyi legyen a pihenő,stb... Nagyon megköszönném,ha valaki tudna segíteni, mert lenne elszántság, de ezek mindig lerombolnak,és mindig úgy érzem,hogy soha sem fog sikerülni, amit szeretnék :(

17/F



2016. febr. 1. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
5%

Ha tényleg leadtad volna azt a 20kg-t akkor ilyen fa sz s á go k nem járnának a fejedbe te kis kamus.


Google: sárgakapszula pdf töltsd le, és reméljük többet nem hazudgálsz az interneten balfsz

2016. febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lol,azt sem tudod ki vagyok, amúgy 84ről lefogytam 64re,úgy hogy normálisan kezdtem el enni,nem minden szart,és csináltam itthoni gyakorlatokat,szóval nem tudom mi a bajod.....
2016. febr. 1. 21:07
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Ne foglalkozz vele, troll. A Sárga Kapszula című könyv viszont jó ötlet, rövid, és az alapokat megérted, ingyen le tudod tölteni.
2016. febr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Cortez70 ***** válasza:
100%
Olvasd el az alapokat, mert így neked több oldalt kellene írni. Google: sárga kapszula pdf.
2016. febr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szabi.L ***** válasza:
Járhatsz edzőhöz az első 1-2 hónapban. Megmondod neki, hogy írjon edzéstervet, mutassa be a gépeket, alap gyakorlatokat stb. Aztán, ha úgy érzed egyedül is menne már, akkor egyedül folytatod tovább.
2016. febr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sárgakapszula helyett powerbuilder e-book.
2016. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem helyette, hanem érdemes lehet mindkettő elolvasni.
2016. febr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A sárga kapszulával az a baj, hogy rettenetesen elavult, és rengeteg tévinformációt tartalmaz edzés és táplálkozás tekintetében egyaránt.
2016. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!