Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A párommal úgy döntöttünk,...

A párommal úgy döntöttünk, hogy neki állunk rendszeresen edzeni. Kitaláltuk, hogy annak aki kihagyja a napi edzést bünti jár, mivel én is és ő is elég lusták vagyunk. Semmi tippünk sincs, hogy mi legyen a büntetés, van akinek lenne?

Figyelt kérdés

2016. febr. 1. 23:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az pont elég büntetés, ha elmarad az eredmény, mert egy alkalomból kettő, kettőből három lesz, a végén már összejön egy egész havi kimaradás.
2016. febr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én is lusta vagyok, de egy edzést lenyomni azért nem olyan nehéz... Néha nekem is elmarad, de ez sem a világ vége.

Nem vagyok büntetéspárti, az a helyzet. Elvből nem találnék ki büntetést, szerintem is elég az, hogy az embernek enyhe lelkifurdalása van s valamit rontott az eredményen...

Max. valami olyan "büntetést" találnék ki, ami nem igazán büntetés, gyalogtúra hétvégén vagy valami. Az most rámférne, az aerob mozgással elég csehül állok mostanság.

2016. febr. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Elég büntetés hogy nem tartjátok karban a testeteket.
2016. febr. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Fenekeljétek el egymást. Már bocs, de elég ragyi az általad felvázolt szituáció jobb ötletem nincs.
2016. febr. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem van rengeteg ötletem, de az nem biztos, hogy büntetés lenne:-P
2016. febr. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Valter6672 ***** válasza:
Most döntöttétek el, hogy rendszeresen fogtok edzeni és máris a kihagyásról gondolkoztok? Ilyen hozzáállással elég szar lehet edzeni :s
2016. febr. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szeretni kell az edzést,ha ez nincs meg,nem fogsz jó eredményeket elérni.

Tehát ha semmi kedved nincs,viszont mégis csak lemész,mert különben bünti jár,azzal nem sokra mész.

2016. febr. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Cortez70 ***** válasza:
Nem sokra mentek, ha így álltok neki. Nem kell mindenkinek izmosnak lenni. Ez nem a lusták sportja.
2016. febr. 2. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha úgy álltok neki kötelező, meg büntetés jár, be fogjátok fejezni, keressétek meg azt a mozgásformát amit élvezettel csináltok, az a járható út.
2016. febr. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Bocs, de ennek így semmi értelme! Minden agyban dől el. Most vagy akarod csinálni, vagy nem. Igaza van Corteznek, a sport nem a lusták műfaja. Általában sem, de a testépítésre ez főleg igaz.
2016. febr. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!