Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megfelel ez a napi étrendemnek?

Jampi15 kérdése:

Megfelel ez a napi étrendemnek?

Figyelt kérdés

Na szóval régebben edzettem és nem figyeltem oda az étrendre most újból elkezdtem edzeni de úgy hogy figyelek az étrendre az alábbit számoltam

napi 5 tojás

100g hal

100g csirkemell

200g rizs

ez ugy durván 80g ez a fix bevitel mindennap+ mellé még az ithoni kaja zöldség borsó stb ugy számolom simán meglesz a napi 100g fehérje 60kg vagyok ez megteszi étrendnek?



2016. febr. 5. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem mert a ch röhejesen kevés ha növekedni szeretnél. Amúgy a 100g fehérje elég lenne amíg nagyobb nem leszel, de ilyen kevés kalóriával ez nem fog menni
2016. febr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szénhidrátot nem irtam persze azt is eleget szeretnék bevinni edzés után szőlőcukor meg nap közben is szénhidrát dús kaját ennék
2016. febr. 5. 23:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez még mindig nem étrend, de már jó úton jársz.
2016. febr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szerintem nagy előrelépés lenne ahoz képest hogy eddig elvoltam 2 szelet kenyeren egy nap :)
2016. febr. 5. 23:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezzel nem is vitatkozom. Ahogy megszereted a sportot, alakítod majd az étrended, edzésterved meg az életed.
2016. febr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nyilván szeretnék emelni majd az adagokon+ vitaminokat kihagytam azt is szedek csak azért az anyagiak-at is kell nézni napi 5000ft nem tudok költeni étrend kiegészitőkre meg mindenfélére
2016. febr. 5. 23:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem is kell. A szőlőcukrot hagyd inkább. Mehet edzés után is komplex ch, pl. natúr zabpehely.
2016. febr. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sem költök napi 5 ezret kajára, pedig nem 60 kg vagyok.
2016. febr. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt kell kihozni, amit ki tudsz, zsírt is vigyél be, olajos magvak, lenmag, olívaolaj formájában, cht lődd be, a fehéréből hozd ki a a legtöbbet.
2016. febr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ezeket hogy osztanátok le napi rendre?

pl zabpehely edzés után és a következő evésben 2 órán belül 100g rizs 100g hal-al igy megvan az edzést követő szénhidrátbevitelem ami olyan 130g reggelire főtt tojás aztán ithoni kaja aztán 100g rizs 100g csirkemell utána edzés és 2 órán belül meg zabpehely rizs-hal-al még csiszolok rajta de egyszer igy alakitom mit gondoltok?

2016. febr. 6. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!