Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » "No excuses" ti hogyan fordíta...

"No excuses" ti hogyan fordítanátok le magyarra (testépítők)?

Figyelt kérdés

2016. febr. 6. 21:04
 1/9 anonim válasza:
Nem vagyok testepito, de jartam iskolaba es ugy forditanam, hogy nincs kifogas
2016. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez most komolyan mit keres itt?

Google fordítót sem tudod használni egyedül, ha már angolul nem beszélsz?

2016. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs kifogás, de ez tényleg nem ide való.
2016. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Tudom használni a Google Fordítót, de nincs szükségem rá, mert tudok angolul is. :) Egy testépítős blog címéhez kellene a no excuses már foglalt. Nincsenek kifogások - én így fordítanám, de lehetne még nincs mentség is, nincs kifogás, nincsenek mentségek, stb...

2016. febr. 6. 21:11
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezért itt kérdeztem meg, mert testépítésről, testépítőknek szólna. :)
2016. febr. 6. 21:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó, de mielőtt te is elkezdesz blogolni, gondolkozz el azon, hogy vajon tudsz-e tényleg érdemleges és érdekes témákról írni, mert no name 0 eredményekkel rendelkező gyerekekkel akik megmondják a frankót mert "baromira értenek hozzá" már ígyis tele a padlás.

(Nem a személyed elleni sértésből írom, csak már uncsi a sok gagyi blog)

2016. febr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából inkább csak úgy magamnak, motiválásként, hogy ha látom a leírtakat kétszer is átgondolom, hogy mit kajálok, edzek-e és talán kapok néhány pofontot, hogy ne úgy csináljam, hanem úgy, mert úgy jobb. :) Igazából örülnék, ha valaki "beszólna".
2016. febr. 6. 22:08
 8/9 Cortez70 ***** válasza:
Ha már motiválni kell így magad, akkor régen rossz. Mindig is utáltam a gagyi motivációs képeket, videókat, mégis edzek 30 éve. Sosem értettem, hogy ha valaki lusta és nem szeret edzeni, akkor az minek csinálja. Nem kötelező mindenkinek izmosnak lenni. Ennyi.
2016. febr. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Edzeni imádok! A kajálással vannak gondok...
2016. febr. 7. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!