Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zsírégetés vagy normál edzés?

Zsírégetés vagy normál edzés?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni edzeni. 177 cm vagyok és 67-68 kg.


A hasamon és a mellemen vissonylag sok zsír van.

Nemtudom, hogy normal súlyzos edzésbe kezdjek bele vagy zsíregetöbe.


Illetve elég csoró vagyok így saját étrendre nincs lehetoségem. Étrend nélkül ér valamit a fehérje, ha igen (4-5 ezrem van râ, 1kg kiszerelesbe lehetöleg) tudnâtok ajánlani valami fehérjét?



2016. febr. 7. 17:10
 1/6 Cortez70 ***** válasza:
Kell heti 3 teljes testes súlyzós edzés és mellé heti 3-4 aerob edzés is. Így lesz jó a forma. A fehérje legyen meg napi 130g körül nálad. Az hogy ez mind húsból vagy tojásból , túróból megy vagy egy része tápkiegből az mindegy. A szervezetnek az a lényeg, hogy meglegyen a mennyiség. A szénhidrátot meg csökkented, hogy tudj zsírt leadni. Kezdők tudnak izmosodni zsírleadás mellett is. Mondjuk ezzel a magassággal nem sok zsír lehet rajtad 68 kilósan, ha férfi vagy.
2016. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amit Cortez írt oké, annyit mondanék hogy zsírégető edzés nincs, ez tévhit. Alapnak javaslok olvasd el a Sárga Kapszula című könyvet, pdf-ben ingyen letölthető.
2016. febr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát heti 3 napom lenne edzeni.


Valamilyen fehérjét tudtok ajanlani, ami viszonlag olcsó.


Egy szükebb polóban már eléggé látszik a hasamon mrg a mellemen a zsír..

2016. febr. 7. 18:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze, simán lehet pocakos az ember ennyivel, de hacsak nem vagy izomsorvadt, olyan sokat nem kell fogynod :)

A többiek leírták a lényeget, kezdj neki.

Fehérje igazából nem is kell, ha az étrended fehérje terén jó.

2016. febr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Scav ***** válasza:
Ahogy mondták, sárga kapszula c. könyv. Amúgy én 170cm és 67 kg voltam, elkezdtem edzeni egy kis tömegnövelővel (magas fehérjetartalmúval (azóta más van még magasabb, jumbo hardcore a neve. Ha heti 3x 1 órát rendes terv szerint mész, félisten leszel, mint én :D Persze a kajára nem vigyáztam, így kicsi felesleg maradt a hasamon, de azt is ledolgozom, ha végre lesz időm normális kajatervet összerakni és betartani! Szóval előbb a könyv, legyen tudás, aztán meg kell fogadni a leírtakat!
2016. febr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Cortez70 ***** válasza:
Szóval félisten vagy most? Egy képet tudnál pattintani, hogy lássuk milyen is az a forma? No offense, csak érdekességből:)
2016. febr. 8. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!