Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor magasabb a tesztoszteron...

Mikor magasabb a tesztoszteron szint?

Figyelt kérdés
Régóta érdekel a kérdés, hogy mikor magasabb egy testépítő ember tesztoszteron szintje? Ha szexuálisan aktív és mondjuk napi 2 aktus lemegy mindig, vagy ha 1 egész hétig nincs nővel, és még magán sem segít. :D Elég sok tanulmányt olvastam és kicsit elvesztem a kettő között. Az egyik oldal állítása az hogy a rendszeres ejakuláció hosszú távon növeli a tesztoszteron szintet, a másik oldal szerint viszont nagyobb versenyek (fekvenyomó, erősember verseny vagy bármilyen komolyabb sport megmérettetés) előtt nem árt az önmegtartóztatás, legalább 1 hétig. Nagyon sok bokszoló is híres volt arról hogy meccsek előtt jó ideig próbálta kerülni a szexet, mert akkor úgymond jobban harap majd. És most nem a Tyson féle fülleharapós esetre céloztam. :) Nos akkor hol az igazság? Melyik a jobb a sportteljesítményt figyelembe véve? Az önmegtartóztatás vagy a minél több szex?

2016. febr. 9. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tyson megerőszakolt egy jó pár nőt, a fülharapás meg egy érdekes eset volt, mert Holyfield is hergelte őt, ő meg bepöccent. A profi sportolók, mint ők is pedig különféle stimuláló szereket használnak amitől agresszívabbak lesznek. Ha rekordot akarsz dönteni, akkor én kihagynám az aktust. Ha viszont nem, akkor semmi bajod nem lesz. Edzés előtt viszont nem nagyon kéne. Én például begyengülök tőle.
2016. febr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Természetesen a kérdésben azokra céloztam, akik nem profik és nem szednek semmilyen külső tesztoszteron növelő készítményt, hanem "abból főznek ami van" alapon csak a saját szervezetük tesztoszteron termelésére alapoznak. Szóval akkor mikor lesz jobb erőben egy ember és fogékonyabb az izomnövelésre? Amiben ugye nagyon sok szerepet játszik a tesztó szint. Ha egy hétig folyamatosan szexuális életet él (mondjuk napi kétszer), vagy egy hétig önmegtartóztat?
2016. febr. 9. 16:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha benyomsz egy kis propit/enát/sustát :) Amúgy meg tök mindegy.
2016. febr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Cortez70 ***** válasza:
Középúton van az igazság. Heti pár szex az bőven jó a tesztószintre, minden napos 1-2 vagy több szex meg csökkenti a teljesítményt. Nem kell ezt túlaggódni.
2016. febr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Naturálban a heti 1-2 elég. Nem naturálban pedig ki az a hülye aki azèrt szètszúrja a seggét, hogy az egészet 'visszafecskendezze' a világba...:)
2016. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért 1-2 simán kevés.
2016. febr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor vissza kell vennem a napi 2 recskából.
2016. febr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

De legalább indokold már meg mi volt a kínod az előzővel.

1 db szitok nem volt benne. Az, hogy magyarázat nélkül törölgeted, mert nem túl szép.

2016. febr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Heti Pár?:/

Hát igen,öregszik az ember...:p

2016. febr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

8-as

Nem kell ezen semmit indokolni. Attól hogy nem volt benne csúnya szó, elég lekezelően válaszoltál és küldtél el mindenkit a tudod hova. Nem értem minek kell hozzászólni egy olyan témához, ahol érdemben semmit nem tudsz írni, de azért az előtted írókat jól elküldöd ide meg oda.

2016. febr. 16. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!