Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti is vágytok egy ilyen...

Ti is vágytok egy ilyen konditeremre? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy olyan konditermet akarok ahol nem, minden a csilli- villi, hidarulikus fos gépek és hasonlók körül forog. Viszont nem is egy "pincegym" ahol már rozsdásodnak a vasak és a csigák sem forognak. Valami jó amerikai, old school hangulatú, graffitis falú, igazi termet. Működhetne ha valaki nyitna egy ilyen termet pesten?

2016. febr. 9. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Flex Gym ilyesmi, ha arra gondolsz.
2016. febr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg van valami cutler oldschool is vagy ilyesmi nem? Ott még a súlyok is fontban vannak(bár szerintem az agyrém). Nemtom én pincetermes vagyok.
2016. febr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtobb terem ilyen.
2016. febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudtok mondani ilyeneket? Egyet sem találok...
2016. febr. 9. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Cutler ilyen, de vidéken van valahol.
2016. febr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Cortez70 ***** válasza:
Nem pinceteremben edzek, szerintem nem is jó, ha nincs elég levegő, de régi fa sza gépek vannak és nem sznob egy terem. Igazi kőbányai gyúrós teremben nyomom.
2016. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!