Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 6 szor szoktam edzeni 18...

Heti 6 szor szoktam edzeni 18 vagyok és 2 és fél éve edzek a tobbi lent?

Figyelt kérdés
6 szor szeretnék edzeni 1 héten de van olyan hogy dolgozok suli mellett és kimarad 2 nap egymás után ! az nagy baj? nemtudok mit tenni ellene sajnos de kaja akkor is megy rendesen !!! nembaj ha egymás után 2 napot kihagyok?

2016. febr. 11. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a kimaradt izomcsoportokat később leedzed, akkor semmi para... Sőt, ha időnként kimarad egy-egy edzés, az sem világ tragédiája. Csak zsinórban ne ugyanazok az izomcsoportok maradjanak ki!

Ha előre tudod az ilyen napokat, a legjobb, ha ezt figyelembe véve készíted el az edzéstervedet.

Vagy beszerzel egy szerelhető kézisúlyzópárt, egy gumiszalagot, és ilyen napokon leedzed az adott izmot otthon.

2016. febr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi szépen a rendes választ megfogadom a tanácsod :)
2016. febr. 11. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek, nem versenyre készülsz, van hétköznapi életed, mindenkinek marad ki.
2016. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi szépen a választ :) ment a zold mindegyikre :)
2016. febr. 11. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!