Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Danabol kúra ösztrogén hatások...

Danabol kúra ösztrogén hatások nélkül?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy lehetséges-e úgy túlesni egy danabol kúrán, hogy elkerüljük, vagy minimalizáljuk az összes ösztrogén effektust.

Ezalatt azt értem, hogy minimális vízvisszatartással, ginekomasztia kialakulása nélkül, és hajhullás, pattanásosodás nélkül.

El tudnátok terelni abba az irányba, ahol módot találhatok erre?(már ha van)

Kérem, csak hozzáértők osszák meg a tapasztalataikat, illetve csak a kérdésemre válaszoljatok!

Köszönöm előre is a válaszokat!



2016. febr. 13. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Antiösztrogén kell mellé, de a vizesedés, hajhullás genetika. Még régi ismerős 200 szemet szedett be, és a fele haja kihullott tőle, más évekig szedi, mást is mellé és van haja.
2016. febr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Annyit elfelejtettem, hogy minimális dózisban gondolkodom, megbízható forrásból.

Írjatok még tapasztalatokat, kíváncsi vagyok rá!

2016. febr. 13. 22:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Minimális dózisban, csak methának semmi értelme hidd el. Lóf.asz az amit egy olyan kúra hoz, meg sem látszik. Még nagyobb dózisban sem komoly. Egyébkènt ösztrogén hatása is alig van, de ez is genetikafüggő. Egyszerűen csak nem éri meg, ráadásul gondolom szemes formában szeretnéd. Tapasztalatból mondom, hogy nincs sok èrtelme.

Heti 1g tesztótól is alig vizesedtem napi 60-70 methával(danabol). Van aki meg ránéz és tiszta akne a háta...:)

2016. febr. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!