Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Holnap elkezdem a diétát,...

Holnap elkezdem a diétát, étrend is megvan, azonban lenne 1 kérdésem?

Figyelt kérdés

Honnan bizonyosodhatok meg róla hogy jól úton megyek?


Heti 1x mérjem le a súlyom és ha lemegy fél kiló/1 kiló az már jó, de mivan ha nem megy semmi? Csökkentsem a ch-t? Elméletben működnie kell kalória is sokkal kevesebb. Bocsi csak ilyen óvintézkedésként kérdezem hogy mi lenne ha.


2016. febr. 15. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, úgy ahogy írod, plusz ugye a tükörben látod majd legjobban a folyamatos változást.
2016. febr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első két hétben ne csökkents semmit, és ne is növelj.(remélhetőleg nem 500-as kalóriamínuszból indulsz)

Azért mert az elején a vízháztartás megváltozik és ez heti 2-5 kilót is jelenthet.

2016. febr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akár plusszban is ha trágyán kajáltál.
2016. febr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szarul kajáltam.


Szóval akkor mikorra várhatom a változást, és mikor van az hogy na ez nem jó most változtatni kell a stratégián?


És hogy hogy diétázok és +ba lesz a súlyom?


Na ez érdekes .

2016. febr. 15. 23:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Én diétánál nem nézem a súlyt, pont a vízháztartás miatt. Ha szombat nap közben van lehetőségem a napon kardiózni, egy hétfő reggeli mérlegelésnél 2-3 kilóval is könnyebb vagyok, mint ha kihagynám a szombati kardiót. Tájékoztató jelleggel 2-3 hetente odapillantok, de nem érdekel.

A tükör mondja meg, hogy megy a diéta. Nem a mérleg.

2016. febr. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Leírtam már egyszer, az első 2 hét csak próbahét legyen. Nem kell semmit csökkentened. Azért lehet pluszban a súlyod, mert mondjuk lemegy 1 kiló zsír, de feljön 2 kiló víz mert rendesen fel tudnak töltődni az izmok szénhidrátraktárai a jó minőségű szénhidrátforrások és a kardió/súlyzós edzés kombinációja miatt. De akár ürülhet is víz.


Na ugye hogy nem olyan bonyolult ez. Heti egyszer ugyan azon a napon reggel wc-zés után mérj.

2016. febr. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem az életmód tanácsadóm egy hónapja letiltott a mérlegről. Nem könnyű, de betartom. :D


Ahonnan látom, hogy jó úton haladok:


- a tükör

- a nadrág... már megint lötyög rajtam öv nélkül, amit két hónapja vettem

- a teremben időnként megjegyzi valaki, milyen jól alakulok

- a férjem megállapítása, hogy napról napra dögösebb vagyok


Ha méregeted magad, az akkor jó, ha csak aerob/kardió sport megy. Vagy ha testépítőként szálkásítasz.


De ha zsíros alappal kezded a diétát, és emellett súlyzós edzéseid is vannak, akkor simán előfordul, hogy egyszerre égetsz zsírt, és szedsz fel izmot, ilyenkor bár a súly stagnál, a körfogat csökken, ergo jó úton haladsz. Mégis hiába méregeted magad. :)

2016. febr. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!