Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elkezdem a fogyokúrát, megfele...

Elkezdem a fogyokúrát, megfelelne ha igy csinálnám? Étrend+sport alapján.

Figyelt kérdés

Reggelire: almát ennék,

Ebédre: nem vagyok menzás tehát egy szendvicset ennék teljes kiörlésű kifliből.

ha haza értem ami délután van (15-16órakkor) akkor ennék itthon valami könnyűt ami tojás lenne, párolt,főtt hús, zöldség tálak,saláták esetleg gyümölcstál, hal tehát mindkenképpen valami egészséges főttétel.

vacsira:saláta vagy 1-2db tojás esetleg egy pohár kefir

Illetve probálok mindennap mozogni egy orát amit csinálnék az a futás lenne (40-55 perc) vagy torna ami egy óra kb. ezeket mindennap felválltva.

a nyáron szerettem volna lefogyni de asok nyaralás, itthon punyulás miatt nem jött össze:/

Kérlek irjatok min változtassak mi nem jó benne!!


2013. aug. 26. 08:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Reggel is kellene valami fehérje és még egy kis étkezés ebéd előtt 9-10 körül. A szendvicsben sovány hús és zöldség legyen, ha lehet. A délutáni az okés, a vacsora is, de mehetne pl sovány túró, sovány hús is zöldséggel, de jó a tojás is.

Heti minimum 3-4, 40-50 perces aerob edzés legyen, pl jó a kocogás, bicaj is.

2013. aug. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!