Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha mell mellé vállat teszünk...

Ha mell mellé vállat teszünk melyikkel érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 16. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azzal kezdenék, amelyik a gyengébb testrészem.
2016. febr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
én a mellt javasolnám, pl vállazás után szerintem a nyomó gyakorlatok (oda is kell a váll elülső része), nem igen mennének max erőbedobással szerintem
2016. febr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. De a nyomó gyakorlatoknál nem az lenne a lényeg hogy a vállat minél jobban kizárjuk és minél inkább mellből nyomjunk?
2016. febr. 16. 18:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mell után megyek vállra, de kinek mi a jó.
2016. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A mell a nagyobb izom, így azzal kezdeném, azt olvastam, így kell s látok is benne logikát.

Teljes testes edzésem van, elején vannak a nagy izmok, utána a kisebbek, s ez teljesen jó is így. Bár nekem egészen kicsi még a tapasztalatom.

2016. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én meg úgy szoktam ha így jön ki a menetrend, hogy izomcsoporttól függetlenül tartom a megmozgatott súly szerinti sorrendet. Pl.: fekvenyomás, mellről nyomás, szűken nyomás, kézi súlyzóval fej fölé nyomás, áthúzás, döntött törzsű oldalemelés, tárogatás, oldalemelés. Mell mehet 4 sorozattal, váll 3 sorozattal minden gyakorlat.

Ferde padon ilyenkor nem nyomok mellezés közben, fekvenyomás+mellről nyomás együtt eléggé megdolgoztatja az egész mellizmot, minden szögből.

2016. febr. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a nyomó gyakorlatoknál vannak segédizmok.. pl fekvenyomásnál tricepsz és elülső váll..
2016. febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!