Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Baj ha kihagyom a fekvenyomást?

Baj ha kihagyom a fekvenyomást?

Figyelt kérdés
Már vagy 4 hónapja ugyan az az edzestervem mellre. Fekvenyomáss kezdek, utána tárogatás, utána nyomás pozitívan, nyomás gépen és végül áthúzás. Erőbe semmit nem fejlődtem fekvenyomás terén, ezért ma ugy edzettem le a mellem hogy: nyomás kézisúlyzóval, tárogatás pozitívan, nyomás pozitívan kézisúlyzóval, összehúzás csigán, áthúzás. Ez az edzesterv meghozza majd szerintetek az erőt és a tömeget?

2016. febr. 17. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi nem történik, sokan soha nem nyomnak fekve, mert nem bírja a válluk.
2016. febr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért nem fejlődsz mert rossz az edzésed. Minek 5 gyakorlat mellre?
2016. febr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
4 az ideális?
2016. febr. 17. 12:43
 4/9 anonim ***** válasza:
3 is elég akár ha elég intenzív, a 4. már max áthúzás.
2016. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyivel nyomsz fekve és milyen régen edzel?
2016. febr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Maxot nem neztem, ha piramisban csinalom es 55tel kezdek abba megy 12, 60ba 8, 65be 4, 70be ha nagyon jo erobe vagyok 1, fél éve
2016. febr. 17. 13:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyelj. Neked egy egyszerű teljes testes, egy nap edzés egy nap pihenő felosztású edzéstervre van szükséged. Gyakorlatonként 3 sorozat, közepes(8-12) ismétlésszámmal. 10 gyakorlat. Nem tudom vannak e sérüléseid vagy hogy áll a mobilitásod a testrészeidben ezért konkrét tervet nem tudok írni.
2016. febr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mielott elkezdtem kondiba jarni azelott alapoztam azert ra egy 2 honapot, nem csak beleugrottam, meg elotte is edzettem itthon csak kisebb nagyobb megszakitasokkal.
2016. febr. 17. 18:21
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért csinálod azt 4 hónapja? :S Csinálj totál más fajta edzést, látod, hogy ez nem jön be, ne erőltesd.

Hétfőn nyomj fekve rúddal (5 sorozat), majd komplett kar edzés.

Kedden guggolj, komplett hát felhúzás nélkül.

Csütörtökön felhúzás, komplett mell (kézi súlyzóval nyomás egyenes padon 4x, áthúzás 3x, nyomás szűken lehetőleg gépen 3x, csigás kereszt 3x).

Pénteken komplett láb guggolás nélkül, valamint vállra is mehet 8-10 sorozat (2 nyomás, 2 oldalemelés).

2016. febr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!