Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 25x25kg fekvenyomást leggyorsa...

25x25kg fekvenyomást leggyorsabban elérni lány számára?

Figyelt kérdés
Ma vettem bérletet az edzőterembe, megnéztem, mennyit bírok. 20 kg-ot 10x ki tudtam nyomni. Felvételiig még van 2 hónapom, hogyan érjem el a 25kg-os magas ismétlésszámot? (Kérlek, ne írjátok, hogy lehet függeszkedni is!:) )

2016. febr. 11. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Heti 3 teljes testes edzés, mellgyakorlat csak fekvenyomás, normális étrend, kicsit későn kezdted, de megehet.
2016. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szabi.L ***** válasza:
Milyen felvételihez kell? Ha nem olyan komoly, akkor picit csalni is tudsz a fogás szélesség változtatásával illetve a rúd leengedésének a pozíciójával.( tricepsz, első vállból rá tudsz segíteni)
2016. febr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nemzeti Közszolgálati Egyetemre szeretnék bejutni.

1.:Milyen ismétlésszám illetve súly az, amivel a legjobban tudnék fejlődni?

2.:Nem hiszem, hogy le tudnám csalni, de arra célzol, hogy minnél szélesebben fogom, annál könnyebb?:)

2016. febr. 11. 22:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Szélesebb fogásnál rövidebb a mozgástartomány, viszont nagy a sérülésveszélye.
2016. febr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 *Glissade* ***** válasza:

Miért pont 25x25?

Ezzel mit mérnek?:)

2016. febr. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 *Glissade* ***** válasza:

Azt nem kötötték ki, hogy zárt vagy széles fogásban kell?

Mert akkor mondjuk megcsinálnál 12 zártat, utána 13 széleset és már meg is van. :)

Az ismétlés szám sem lenne vészes.

2016. febr. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért ennyi, mert gondolom 25 kell a maxhoz, a súly meg kötött. Srácoknak azt hiszem 50-et kell talán. Gyakorolni kell egyébként, minden héten hozzátenni pár ismétlést.
2016. febr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A fiúknál 60kg-ot kell 25x a maximum pontszámért.

Nem találtam kikötést szélességre vonatkozóan. Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat!:)

2016. febr. 12. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!