Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Semelyik edzoteremben se...

Semelyik edzoteremben se rakjak vissza a sulyokat?

Figyelt kérdés

Ma voltam elsonek edzoteremben, es enyhen felhaborito, hogy a sulyok szanaszet vannak. Keresgelni kell allandoan, es maszkalok fel-ala, mint egy hulye.

Ahova ti jartok, ott is ilyen a helyzet?



2016. febr. 17. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van. A súlytartóig elviszik, de össze-vissza rakják vissza, és gyakran le kell pakolnod a felét, hogy összeszedd magadnak a súlyt. Ha enyém lenne a terem, én kidobnám azt, aki nem tudja helyére rakni a dolgokat. Sajnos a terem tulaja eléggé szarik bele a dolgokba, csak jöjjön a pénz.
2016. febr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nállunk meg rend van, mindenki visszapakolja helyére a dolgokat. Mondjuk ez egy pici családias terem.
2016. febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az állványig visszaviszi, de ott lerakja és kész, ahol régen edzettem (nem pesti, kis terem) ott minden a helyén volt, mert volt egy megszokott tagság, és szóltak a gyökérnek, ha nem változtatott nem kapott bérletet.
2016. febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálunk többnyire visszakerülnek. Egyedül a lábtoló amolyan mostohagyerek, ott sokan szeretik rajta felejteni.

De a többi tárcsa, meg a kézisúlyzók mindig visszakerülnek.

2016. febr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vidéken jobban visszarakják a súlyokat mint Pesten. Ugyan így ha kisebb egy terem jobban visszarakják mint nagyonn teremben.
2016. febr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nálunk kicsi a terem, és jól megba.sznak azért ha nem pakolsz vissza.
2016. febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én itthon edzek a saját termemben és el se tudtam eddig képzelni hogy ilyen előfordulhat egy teremben hogy nem pakolják pontosan a helyükre a súlyokat,én már csak a saját rendszeretetem miatt is visszapakolok mindent a tartóállványra
2016. febr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindent visszapakolnak, csak a lábtolón szokott maradni 50-100kg de ahhoz vannak külön tárcsák szóval nem hiányzik sehonnan. Nagyon ritkán nyomnak annyival, hogy a 20as tárcsák elfogyjanak. :)
2016. febr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én már annak is örülök, ha egy helyre teszik őket a párjukkal, már az sem gáz, ha nem a helyükre :D


Parasztok, parasztok mindenhol! :D

2016. febr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát ez elég szomorú. :(
2016. febr. 18. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!