Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vannak koztetek testepitok...

Vannak koztetek testepitok vag esetleg edzoteremben dolgozok akik segitenek nekem fogyni es erosodni?

Figyelt kérdés

1 honapja tornazom itthon es rendesen taplalkozom. De meg mindig csak masfel kilot fogytam. Szeretnem ha a nyarra jo alakom lenne es ne ereznem kenyelmetlenul magam a boromben.

Esetleg tudnatok nekem segiteni? 16/L



2016. jan. 16. 15:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Ohh...ki maradt hogy tovabbra sem szeretnek edzoterembe. Inkabb a szobamban tornazom. Es privatban varom az uzeneteket:) Koszonom!
2016. jan. 16. 15:14
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
Sokan tudunk itt segíteni. Az étrenddel van gond szerintem. Csökkenteni a kell a ch-t. Valamint több aerob edzés kell. Milyen tornáról van szó? Mert nem ártana rendes súlyzós edzés.
2016. jan. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van ket par sulyzom. Az egyik 1,5kg. A masikat meg ra lehet erositeni a kezre vagy a labra. Azt ugy kaptam de nem tudom mennyi:/
2016. jan. 16. 15:22
 4/6 Cortez70 ***** válasza:
Hát ezekkel kb semmire nem fogsz menni. Nagyon kevés ahhoz, hogy érdemi edzést tudj végezni sajnos. A fegyencedzésre keress rá akkor és végezd azt erősítő edzésként.
2016. jan. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket hagyd, az nm súlyzó, még nőknek sem. Fegyencedzés, saját testsúlyos gyakorlatok menjenek akkor.
2016. jan. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5-6kilot biztosan fogyni szeretnek. Bar nem tudom mi lenne az idealis suly a 162centimhez az 59,5kg helyett...

Koszonom!:)

2016. jan. 16. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!