Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Srácok, ti szoktatok csajozni...

Srácok, ti szoktatok csajozni a konditerembe?

Figyelt kérdés
2016. febr. 18. 11:20
1 2
 1/13 anonim válasza:
34%
Én egyszer probalkoztam egy lánynak, de sajnos pont nem volt jo hangulatban, tokon rugott erőből sajnos, ugy fajt csak fekedtem a foldon es ordítottam meg besirtam, nagyon megalázó volt, azota nem is voltam konditerembe, inkabb itthon edzek
2016. febr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Egyszer láttam egy jó csajt, aki a lábtolón két 5 kg-s tárcsával erőlködik. Mondtam neki, hogy ez pina súly és feldobtam neki 4 db 20-as tárcsát. Utána együtt folytattuk a lábedzést, de sajnos nem élte túl.
2016. febr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
88%
A lányok ezt nem értékelik. Edzeni járnak oda, izzadni és fáradni, nem kell nekik, hogy még rájuk is másszanak.
2016. febr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

A lányok azt mondják, olyan romantikus, ha egy úriember meglepi őket egy virággal. Bezzeg amikor én csinálom, akkor "Mit keresel a zuhanyzónkban?!".

C-c-c...

2016. febr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Amit a #3 írt, az kb a csajok 20%-ra érvényes. Nem túl gyakori olyan lányt látni, aki tényleg keményen edz és leizzad. A legtöbb inkább unalmában megy le és hogy ott feltűnősködjön és tetszelegjen mindenkinek.

Mielőtt a női válaszolók vérszemet kapnának: Akinek nem inge...

2016. febr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez így van ahogy Arnold írja. Nálunk is vannak csajok, de még a szándékot sem látod hogy meg akarná magát erőltetni. Pina súlyok mennek, a taposógép, fenék, majd ha letolja a kőkemény edzést akkor leül a bejáratnál lévő asztalhoz és megy a shake-dobozos kaja, cicanaci végig persze. :)

Én szoktam köszönni ha elmegyek valaki mellett de volt már rá példa hogy rámnéz és megy tovább mintha ő lenne a solar system közepe. Akinek nem inge.. de ha magadra veszed az sem érdekel, azt írom le amit tapasztalok. :)

2016. febr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hmm.... nőként is el kell ismernem, egy része jogos... :D


Nálunk nem sokan járunk nők a terembe (kis vidéki terem, tehát nem sznobgyűjtő). Aki ide jár, az edzeni jár... de időnként beesik egy-két ilyen hölgyemény (ja, és pasiból is akad ilyen egy-kettő... ;) ), szóval valahol jogos...


Csak míg ti az ilyen csajokat szúrjátok ki kapásból, azok fel sem tűnnek, akik valójában edzenek, addig mi a másik nemhez tartozó díszpintyeket. :D

2016. febr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A mostani terembe ahova járok ott a "társaság" fele ilyen vegyél észre csaj. Úgyhogy néha észreveszem őket.
2016. febr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Barátnőm osztálytársai azért kezdtek el edzeni járni, mert majd ott bepasiznak a sok izmos, jó testű srác között...Nem sikerült. :D Az izmosak edzeni járnak, a nem izmosak meg nekik kevesek voltak.


Engem lehetetlen lenne felszedni egy edzőteremben. Ha edzés van, akkor edzés van. Lejár a pihenőidőm, megyek.


Nem is értem. Elkéri a csaj a számom az edzőteremben? Nekem nem kell olyan lány, aki behordja a telefonját a gépek közé és ott nyomkodja. Komolytalan.

Vagy megbeszéljük, hogy az edzés végén számot cserélünk? Feleségül veszem azt a lányt, aki lenyom egy kőkemény edzést, majd kivárja, hogy én is lenyomjam az edzésemet, lezuhanyozzak majd megadjam neki a számát és még fel is hív. :D

De csak akkor, ha két év múlva is járni fog edzeni és látszik is rajta, hogy nem fitneszezni jön, hanem megizzad.

2016. febr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Neva eva'
2016. febr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!