Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » SZerintetek egeszseges 14...

SZerintetek egeszseges 14 evesen konditerembe jarni?

Figyelt kérdés
Nem bekepzeltsegbol de eleg csinos vagyok, csak szeretnek kicsit izmosabb lenni...KOnditeremmel megoldhato? Komoly valaszokat kerlek szepen

2016. febr. 3. 10:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Járhatsz, de ügyelj a fokozatosságra, előtte olvasd el mindenképpen a Sárga Kapszula című könyvet, keress rá, ingyen letölthető.
2016. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Varok a nyarig, addig a szabadban szaladok, hasizom stb... :)
2016. febr. 3. 11:03
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy egyáltalán beengednek e.


Vagy ha beengednek, akkor az balesetvédelmi szempontból szabályos e.


Szerintem keményen megbsznák érte a tulajdonost ha eltörné a kezed egy sulyzó ami ráesett..

2016. febr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

Igen, mert a sárga kapszula pubertásoknak írodott...



Ülj le egyes..

2016. febr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

14 évesen ott van neked a tornaterem, bőven elég testnevelés tagozatra járnod, ahol a szaktanár világosan tudja, hogy mit lehet és hogyan csinálnod ebben a korban, mellesleg a felelősséget is ő vállalja!


Ott a bordásfal, a gyűrű, a korlát, a gerenda.

Csinálhatod a felüléseket, fekvőtámaszokat és van medicin labda is!


Nehogymár ne legyen elég!


Várj a konditeremmel még legalább 2-3 évet.

2016. febr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Jo lenne, ha a suliban komolyan vennenk a testneveles orat. Soha semmit nem csinalunk, csak ping pongozni enged a tanar semmi mast es nem nyulhatunk a matracokhoz s bakott sem ugorhatunk soha de soha. A torna ora ping pongozasbol all :(

Nem lecseszesre vartam most hanem csak tanacsokra, de koszonok mindent.

2016. febr. 3. 11:39
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem kene lecseszni egy kerdesert. Ide fordultam, komoly valaszt varva de erre fel mit kapok? lecseszest. Nem ertem mert kell ilyen ironikus lenni egy kerdezovel szemben.
2016. febr. 3. 11:47
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet kondiba is, de én a helyedben most végigcsinálnám a fegyencedzést, ameddig tudom. A kondival lehet jobban jársz 15-16 éves korod körül
2016. febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14 évesen ha normálisan edz, átmozgat edzhet teremben,de kezdhet fegyencedzéssel is, attól a Sárga Kapszula nem árt,
2016. febr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Menj el inkább súlyemelő edzésre, ott az edző folyamat figyel a technikára és professzionális módon korrigálja.
2016. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!