Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a bastet...

Mi a véleményetek a bastet multifunkciós edzőpadról?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni kondizni, és keresek egy olcsó, de jó minőségű fekpadot, lehetőleg hátgéppel. 5 év garanciát adnak rá, akkor talán nem lehet rossz, viszont semmi információt, értékelést nem találok róla. Esetleg ha javasoltok alternatívát, azt is megköszönöm!

2016. febr. 21. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél/csinálj inkább állítható fekpadot, rudat tárcsákkal + szerelhető egykezesek. Ezek a multifunkciós gépek legtöbbször bóvli szarok.
2016. febr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


Technikai adatok:

- Multifunkciós állítható edzőpad csigákkal a hát erősítéséhez

- Kompakt súlyzós edzőpad

- Magasságilag állítható súlyzó állvány biztonsági elemekkel

- Állítható helyzetű láberősítő előre- és hátralendítések lehetőségével

- Állítható izolált bicepsz segítő nélküli edzés lehetőségével

- Beállítható háttámla a hasizmok hyperextenz erősítéséhez

- A súlyzó állvány terhelhetősége: 120 kg

- A láb erősítő terhelhetősége: 60 kg

- A súlytartó súlyemelő rúdhoz beállítva

- Súlyzótartók és tüskék 30 mm-es tárcsákra

- Tartólábak távolsága: 82 cm

- Összeállított méretek: 185 x 138 x 232 cm

- Súly: 44,5 kg

- 5 éves hosszabbított garancia


Rudat és tárcsát veszek külön, az itt most nem lényeges. Az 5 év miatt gondoltam, hogy nem bovli, de sajnos nem találok értékeléseket. Az ára is korrekt talán. Itt az is jó hogy az állvány külön van, tudnék guggolni is. És amint írtam a hátgép is jól jön.

Lehet tévedek, de ha úgy csináltatnám annak borsos ára lenne, és szakembert sem ismerek, aki vállalná.



Jött kérdés, hogy miért nem megyek el terembe... Falun élek, sokat is melózom, sajnos buszhoz vagyok kötve, amik nem jönnek túl sűrűen. Másodlagosan pedig átlagos a testalkatom, de én vékonynak érzem magam, valószínűleg kinézve érezném magam, de a pszichológiai elemzésembe ne menjünk bele kérem :)

2016. febr. 21. 22:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudok érdemben hozzászólni, nekem nem tetszenek az ilyen gépek, de ez csak magánvélemény.

Egyszer láttam ilyen gépet, annál a lehúzó mozgáspályája kicsi volt, nem tudott teljesen kinyúlni a lapockám. A villák pedig olyan szűken voltak, hogy az istennek se lehetett volna normálisan fekvenyomni rajta.

Amúgy ott van a húzódzkodás, evezés hátra.

2016. febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből ha van egy kis ügyességed, pl fa gerendákból csinálsz egy erőkeretet, + 1 használt fekpad, és gyakorlatilag bármit le tudsz edzeni, ha ügyes vagy marad egy csomó pénzed tárcsákra...
2016. márc. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs, és az ismeretségemben sem hiszem, hogy lenne ilyen ember. :/
2016. márc. 30. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!