Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem fejlődök fekvenyomás...

Miért nem fejlődök fekvenyomásban?

Figyelt kérdés
Újrakezdő vagyok, kb 1 hónapja járok majdnem egy év kihagyás után. Minden gyakorlaton érzem a fejlődést, hogy egyre nagyobb súlyokkal tudom végezni őket, de a fekvenyomás megragadt a 20 kg-os szinten (rúd nélkül). (Mondjuk azelőtt sem voltam egy fekvenyomó bajnok: a max 35 kg volt, amivel szériáztam). Ráadásul azt sem érzem, hogy edzésről edzésre könnyebben menne az a 3x8 ismétlés. Túledzésről nem lehet szerintem szó, mert 3x járok (jó esetben) edzeni. A technikám lehet rossz? Mire figyeljek? Mit tanácsoltok? Tanuljam újra kisebb súllyal?
2016. febr. 23. 09:51
1 2
 11/13 Cortez70 ***** válasza:
Icf kell, csak az a tuti. ;)
2016. febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Miért is ne lehetne mindent megedzeni minden nap? Btk. szerint szabálysértés, netán bűncselekmény? Mesélj még #9-es... :)
2016. febr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mentek zöldek! Damadve, kipróbálom, amit írtál, aztán meglátjuk :)
2016. febr. 24. 06:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!