Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi 100 gramm fehérjét tudok...

Napi 100 gramm fehérjét tudok bevinni, ezzel meddig tudok fejlődni?

Figyelt kérdés

Középiskolás vagyok és naponta maximum 100g fehérjét tudok bevinni,nincs keresetem,ez tényleg nagyon max amit ki tudok gazdálkodni,ezzel meddig tudok fejlődni? (+ még növényi is megy be de tudom azt nem számolják,de valamit csak ér)

95kg vagyok,190g-ot kéne bevinnem


2016. febr. 23. 10:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egyszerű, próbáld ki, ha megállsz ott a vége. De még akkor sem biztos, hogy a kaja a legszűkebb keresztmetszet.
2016. febr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Cortez70 ***** válasza:
Egy ideig talán fejlődsz, de nem sokra mész vele.
2016. febr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
jó nagy darab lehetsz a paramétereid szerint középiskolás létedre :D amúgy nem tudom, én ennek a 3x-osát viszem be, pedig messze vagyok 95 kg-től... nem tudom mi a cél, mire elég ez, de én mikor elkezdtem tudatosan étkezni az alap volt 150 g
2016. febr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

ha igy is 95 kilóra nőttél, nem aggódnék...


anyádék nem adnak kaját, vagy mi?

2016. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

95kg vagy a kérdésedből feltételezem tapasztalatlan vagy a témában, tehát a 95kg-od nem hinném, hogy tiszta izomtömeg lenne, jó sok zsírnak is kell ott lennie...

A zsírod fentartásához pedig nem kell fehérje...

Száraz izomtömegre kellene igazából számolni azt a fehérjét... Bátyám husis 85kg-osan is fejlődig szépen napi 140gramm fehérjével... Mivel a sörhasa nem igényel fehérjét, se a hátán vagy a combján lévő hurkák...

2016. febr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Cortez70 ***** válasza:
A bátyád zsíros, nem husis. A hús az izom. ;)
2016. febr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Engem máig irritál, hogy husisnak nevezik azt, ha valaki hájas... Egészen más típusú és más szerepkörű szövet, durva tárgyi tévedés, illetve az igazság szirupos elkenése.



Kérdező, nem tudjuk, mennyi a nettó testsúlyod s az számít fehérjeigény szempontjából. Amúgy kicsit szór a fehérjeigény az embereknél, van, aki 1 g/tskg-mal is jól fejlődik saját állítása szerint, csak ugye nem ez a tipikus.

2016. febr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Eddzél és kész. Ha valaki alapból ekkora darab, akkor nem lesznek gondok az erővel, szerintem 100 kiló meglesz fekve rövid idő alatt.
2016. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Vigyél be ennyit, amikor ennyit tudsz, de ha van rá lehetőséged, az adott napokon többet (ha hús van otthon pl).
2016. febr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A rizsben, stb.. lévő fehérjét ugyan úgy nyugodtan számold bele.
2016. febr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!