Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit ajánlotok kezdő testépítő...

Mit ajánlotok kezdő testépítő gyereknek?

Figyelt kérdés

Mit ajánlotok otthon kezdésnek hogy álljak neki testépítéshez?Nem egy kigyúrt vizísikló szeretnék lenni.Régebben neki álltam de sajnos abba kellet hagynom,most szívesen végig csinálnám.Esetleg Valami edzés tervet ha tudtok akkor lécci linkeljetek.

15/f


2016. febr. 23. 15:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Keress rá Ronnie Coleman titkos edzéstervére, attól nő mindenki. Sajnos a linket már nem találom, de a Google a barátod.
2016. febr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak olyan edzéstervem van amitől egy kigyúrt alfa krokodil leszel. :-/
2016. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha azt mondom hogy felhúzás felvenyomás akkor mire mesz vele?:D otthon úgysincsenek meg hozzá a kellő eszközök. Menj le a terembe kezdj egy teljes testes átmozgató edzéssel a többiről olvass a sárga kapszulában és kész
2016. febr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sárga Kapszula, töltsd le, olvasd el.
2016. febr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Tele van a net teljes testes edzéstervekkel, akár otthonra is. Nekem az egykezes súlyzók jönnek be, így azt vettem, olcsó, néztem gyakorlatokat, olvastam cikkeket, s főleg tapasztaltam s határozottan kezdek rájönni, mi is fekszik nekem. Nincs fix edzésterv, amit egy kezdőnek követnie kell, mindenkinek más jó. Heti 3 (vagy ha nem regenerálódsz ennyi alatt, 2? nekem az második hét óta tökéletes a 3) teljes testes edzés, megfelelő étrend.


Nem tudom, milyen egy kigyúrt vizisikló, de kigyúrt az tuti nem leszel egyhamar, ettől nem kell félned.

2016. febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A kigyúrt vízisiklót nem tudom sehogyan elképzelni.

Kezdésnek válassz valamit innen:

[link]

De amúgy ez nem így megy, hogy elkezded, aztán végigcsinálod. Ennek sosincs vége, mindig van hova fejlődni, változtatni az edzésen stb.

2016. febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hát általába 3 órakor érek haza iskolából,és akkor csinálnám.Valami egész testes edzéstervet tudtok otthonra?
2016. febr. 23. 17:26
 8/14 Cortez70 ***** válasza:
Ott van a bodybuilderen minden terv, keress rá, van otthoni is. Ennyit meg kell tenned magadért.
2016. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

[link]

ez mennyire lenne jó?

Elég csak vasárnap pihenni?

És mennyit és mit kellene hozzá fogyasztanom kajából?

2016. febr. 23. 18:34
 10/14 anonim ***** válasza:
Ott van benne, hogy heti 3 edzés. És a Sárga Kapszulát sem szórakozásból írják.
2016. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!