Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan növesszem a bicepszem...

Hogyan növesszem a bicepszem gyorsan?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,fiú.

Elég vékony a karom és szeretnék ezen változtatni.

Kéne egy jó kis edzésterv,egykezes súlyzókkal,4 kilósak. Fekvőtámaszból nem tudok sokat megcsinálni, max 10-et.

Itthon szeretném végezni a gyakorlatkat,ha valakinek van valami itthoni edzésterve,ne habozzon.

Szeretném ha látható lenne egy hónap után már valami változás. Javaslatok?



2016. febr. 23. 19:48
 1/8 Cortez70 ***** válasza:
A bodybuilder honlapon találsz fönt az edzéstervek fülnél otthoni terveket is. Nézd meg + legyen tömegnövelő étrended. Google: alapismeretek. Gyorsan nem megy ez, egy jó forma az év-évek melója, de már látszik pár hónap alatt is azért.
2016. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezek közt van egykezes súlyzós is.


[link]


De egy hónap alatt csodát ne várj! Étkezés legyen rendben, és a legjobb lenne mindenre edzeni, nemcsak bicepszre. És a 4 kg-s súlyzó sem sokáig lesz elég.

2016. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Cortez70 ***** válasza:
Ajtót kitámasztani jó lesz a 4 kilós.:)
2016. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Cortez, ne szóld le a 4 kilósakat please! :)

1 kilósokkal kezdtem, most tartok bicepszre 7,5 kg-nál.

2016. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Cortez70 ***** válasza:
Úgy értettem, hogy pár hét után. :)
2016. febr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Így már jobb, félreérthető volt, sorry. ;)
2016. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4 kiló rém kevés, azonkívül egy fix súlyzópárral nem érsz sokat. Amikor 2 kilóval melleztem (mert furán feszített) és tricepszeztem (mert az meg annyit bírt), akkor is kellett 6 kg hátra, bicepszre pedig a kettő között... Nem sokat tudnék kezdeni egyetlen fix súlyzópárral, persze saját testsúlyos edzés is van a világon (de én nagyon szeretek súlyzózni) s van egy kicsi mozgástér, mivel ugyanarra az izomra több, különböző súlyt igénylő gyakorlat is van és az ismétlésszámmal is lehet játszani. De azért 2x4 kg iszonyú megkötés, ráadásul nagyon rövid ideig jó, ha gyenge vagy. Ha nem vagy gyenge, akkor semeddig, hacsak nem akarsz óriási ismétlésszámot használni, node azt miért akarnál?

Két pakolható egykezes némi súllyal elég olcsó, szerintem megéri venni.


10 fekvő egész jó, nekem nőiből sem megy 1 sem. Ami persze durva.


Egy hónap nagyon rövid idő, nem hinném, hogy lehetséges lenne látványos változás. A testépítéshez türelem kell.


Edzéstervvel tele vannak a testépítő oldalak, én megismertem a gyakorlatokat, kipróbáltam egy csomót s azt használom, amelyik szimpatikus (vagy amelyikhez nem kell minden izomnál átpakolni a súlyzót... egy csomó izmomhoz kb. ugyanannyi súllyal vagyok határon, de nem teljesen, ez gyakorlatfüggő, ezt használom ki. az ismétlésszámmal nem játszom, de van, aki igen. sok lehetőség van).

2016. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kulcsszó itt is a "gyorsan".
2016. febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!