Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Reggel szoktam kondiba járni....

Reggel szoktam kondiba járni. Előtte nem szoktam semmit sem enni, csak inni szoktam vizet. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha megy igy az edzes akkor egyaltalan nem. En csak ehgyomorra szeretek edzeni.
2016. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Zsírégetés szempontjából semmiképp sem. De nekem az a tapasztalatom, hogy amíg nem volt meg 2 étkezés addig nem az igazi az edzés, gondolok itt a bedurranásra és a progresszió fenntartására.
2016. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Illetve ez azt is jelenti, hogy stabil a vércukorszinted ami jó hír számodra diabétesz szempontból.
2016. febr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint az aerob/kardió hatékonyabb éhgyomorra. Viszont a súlyzós edzések nem mennek annyira, ha nem vagyok túl legalább egy étkezésen.

De ez egyéni. Van, akit egyáltalán nem befolyásol.

2016. febr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem működött, én is reggel járok, felébredek, kaja és utána másfél órával edzés.
2016. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én kaja nélkül éhgyomorra tuti nem tudnék normálisan leedzeni.
2016. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én próbáltam az időszakos böjtöt úgy, hogy délután háromkor mentem éhgyomorra edzeni, értsd úgy, hogy egész nap nem ettem előtte semmit, és simán bírtam. Mondjuk nem fejlődtem semmit, de nem is az volt a cél, szálkásítottam. De abbahagytam, mert nem éreztem, hogy előnyöm lenne vele a normál diétához képest.
2016. febr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha bírod az éhgyomorra történő edzést, azzal nem fogsz kockázatot vállalni, nem veszítesz semmit, ezzel az edzésmódszerrel. Tehát egyáltalán nincsen azzal baj, ha éhgyomorra edzel reggel.


Edzés előtt ne vizet igyál, hanem előtte igyál meg 5gramm BCAA-t, 2,5 deci vízben feloldva, és nem lesz ebből problémád, hozzájárulhat az izomtömeged megőrzéséhez és jobb teljesítményhez az edzéseid során.

2016. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) De én úgy tudom, hogy tömegelésnél felesleges a BCAA
2016. febr. 24. 22:29
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez merőben emberfüggő.

Nekem kicsiny tapasztalatom alapján (az evés utáni edzést még nem sokszor próbáltam) tökmindegy, de szeretek éhgyomorra edzeni vagy más fizikai aktivitást végezni. Általában 18 órával az előző, elég kicsi étkezésem után kezdek edzeni és ez remekül működik. Utána persze eszem rendesen. De én természetes időszakos böjtölő vagyok, így érzem magam jól.

Mindenki csinálja, ahogy neki fekszik.

2016. febr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!