Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire probléma az, hogy...

Mennyire probléma az, hogy egyedül álltam neki kettlebellezni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egy edzős sokat segít abban, hogy a gyakorlat jól menjen, de jelenleg nem tudom megoldani azt, hogy eljárjak ilyen edzésekre, ellenben van otthon 8-12-20 kilós kettlebellem és elkezdtem utánajárni mit, hogy kell csinálni, instrukciókat, illetve figyelem magam a tükörben, hogy pontos legyen a gyakorlat.

Ezzel mennyire lehet pótolni egy edzőt? Illetve így mennyivel rosszabb a fejlődés hatásfoka?


20/f



2016. febr. 26. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Pár alkalommal be kéne mutassa valaki, mert lesérülni nem játék.
2016. febr. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Túl van ez misztifikálva...

A kettlebell semmivel nem veszélyesebb mint bármely más súlyzós edzés...

Ha edző nélkül vaktában kezdesz el guggolni súllyal vagy fekvenyomni, pont ugyan úgy lesérülhetsz akármikor, mintha kettlebellel edző nélkül kezded el a szakítást gyakorolni első nap...

Tükör + videókamera + egy nagy adag önkritika és youtube os videókkal mindent meg lehet tanulni egyedül is...

3 éve kettlebell-ezem, soha nem voltam edzőnél és semmi bajom... Mondjuk magát a súlyzós edzést nem akkor kezdtem.

2016. febr. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy kettlebellhez inkább a videokamerát ajánlom, ha a tükörbe nézel élőben, akkor szinte biztos, hogy rossz a gerinced tartása.
2016. febr. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na meg pavel belles könyve az alapokhoz.
2016. febr. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na köszönöm a tippeket, akkor beizzítom a kamerát :)
2016. febr. 26. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!