Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Saját testsúlyos edzés mellé...

Saját testsúlyos edzés mellé érdemes- e fogyasztani, ill. ha igen, milyen fehérjepor legyen az?

Figyelt kérdés

Szeretnék minnél magasabb fehérje tartalmú port ( úgy tudom, hogy néhány tejsavópor ilyen 85 % os fehérje tartalommal is lehet , de javítsatok ki , ha tévedek) , ami nem olyan drága, mert kicsi a keret.

Nem mellesleg csak 14 éves vagyok. Ha fehérjeporozok, az károsíthatja az egészségem valamilyen szinten?

Köszi a válaszokat!!

(Bocs a hibákért , telórol vagyok) :))


2016. febr. 26. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem károsítja, Myprotein Impact Whey, MHN Whey jó, de a legjobb lenne egy étrend.
2016. febr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Leírnád a saját étrended légyszíves? (Tudom hogy saját magamnak kell kitalálni , de kiindulásnak jó lesz.)

2016. febr. 26. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem jelenleg: 400 g ch, 200 g zsír, 200 g fehérje, konkrét étrend nincs. Fehérje: csirkemell, pulykamell, esetleg comb, sovány marha, halak (tilápia, tonhal) lóhús, tojás, túró és fehérjepor.

Ch: rizs, zabpehely, tk kenyér, tk tészta, köles, puffasztott rizs, édesburgonya..

Zsír: omega-3, oliva, lenmagolaj, szőlőmagolaj, tökmagolaj, húsok zsírtartalma, olajos magvak.

Neked kell 2 gramm/ttkg fehérje, 1 g/ttkg zsír, és 3-7 g, ttkg, egyéni, indítsd négyről, ha jön a tömeg, oké, ha nagyon hízol csökkentsd, ha nem emeld.

2016. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm !!
2016. febr. 27. 07:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól csinálod Vera, így kell.
2016. márc. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!