Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » MISKOLCIAK, aki kondizik a...

MISKOLCIAK, aki kondizik a városon belül! Melyik konditermet válasszam? (M1 és Cutler fitness jöhetne szóba)

Figyelt kérdés

Szeretnék kondizni járni,és két konditermen gondolkozom,a Cutleren és az M1en.Melyikben vannak jobb gépek,és jobb hangulat?Aki tud valamelyikről vmit,esetleg volt már valamelyikben, letudná írni személyes tapasztalatát? :)

És mielőtt mennék edzeni,azelőtt bekell jelentkezni,vagy elég annyi, hogy random rögtön veszel egy napi jegyet pl ott a helyszínen?



2016. febr. 27. 22:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egyikbe se tennem be a labam megegyszer de az M1-be a legkevesbe. Akkor mar inkabb BBGYM.
2016. febr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
tényleg ennyire rosszak?:/
2016. febr. 27. 22:17
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem rossz egyik se így ránézésre.
2016. febr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én itthon edzek,de azt hallottam ismerősöktől,hogy az m1 jó.

Hátránya,hogy délután sokan vannak.

2016. febr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ja ertem,koszi. Igazabol delelotti orakban celoznak meg es hetvegente,mivel akkor van idom.

Es akkor elore szolas nelkul csak ugy rogton akkor be is lehet odamenni,ha kifizeted a jegyet? Bocsi,csak nagyon kezdo vagyok meg 😂

2016. febr. 28. 00:23
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem öcsém, neked előre oda kell telefonálnod, hogy mész, hogy a vörös szőnyeget ki tudják gurítani. Ennyi ésszel szabadlábon..
2016. febr. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez az oldal arra van kitalalva, hogy amit nem tudsz azt kerdezd meg, legyen akarmirol is szo. Szoval kussoljal,meg amugy is egy lannyal nem illik igy beszelni paraszt..-.-'
2016. febr. 28. 11:35
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Az a baj, hogy iszonyat sötét vagy.
2016. febr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ebben a temaban nyilvan nem vagyok vmi okos,mivel meg eletembe nem voltam konditeremben,nem tudom hogy mi megy ott. Gondolom te se ugy szulettel ra a dolgokra,hogy mar tudtad rogton hogy mit hogy kell te vereb szal ha nem tetszik valami el lehet innen takarodni na pussz
2016. febr. 28. 14:48
 10/16 anonim válasza:
már majdnem az összes konditerembe voltam Miskolcon, és én is azt mondom a BB gym a nyerő!:)
2016. febr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!