Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Plusz súlyokat szeretnék...

Plusz súlyokat szeretnék venni a testemre. Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Lábsúlyt, meg csuklósúlyt már találtam, de azok csak olyan 2-3 kiló körül vannak, én olyanra gondoltam mondjuk, ami olyan, mint egy golyóálló mellény, és az legyen például 20 kilós. Az a tervem, hogy ilyen súlyokkal (persze miután sok hét után hozzászoktam) mennék futni meg kondizni, és kiváncsi vagyok, hogy lenne e valami különleges eredménye.

2016. márc. 2. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Oké, hogy a légióban kell teljes menetfelszerelésben futni vagy menetelni, de hobbi sport mellé nem ajánlom. Hosszú távon a súllyal futás nagyon nem fog tetszeni a térdednek, bokádnak, ha felső testre veszed a gerincednek sem.

Viszont a húzódszkodásokat, tolódszkodást szoktuk súllyal csinálni, az mehet. Veszel egy övet meg egy láncot egy 2 oldalú kampóval, és magadra tudod akasztani a tárcsákat, vagy egy hámmal kézi súlyzót is. Vagy hátizsákba súly, vizes palackok, nagyobb könyvek is egy jó alternatíva lehet, de azt max. otthon, a teremben elég mókásan mutatna.

Van a láncos megoldás, de a lánc baromi drága.

Valamint gumi szalag/kötél.

2016. márc. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!