Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » BiotechUSA Carbox és Nitro...

BiotechUSA Carbox és Nitro Pure Whey megfelelő étrend mellett mennyire alkalmas tömegnövelésre?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen hízó vagyok, minden előírt testépítő étrendnek a háromszorosát eszem szinte, és összeeszek minden mást ezen kívül, még ígyse hízok, amikor Jumbo Professionalt szedtem, akkor volt valami eredménye, de az se sok, most Carbox-ot és Nitro Pure Whey-t vennék, de nem tudom, nem-e Jumbo-t kéne, csak itt állandóan kritizálja minden nagyokos, hogy ilyen cukor olyan, pénzlehúzás, amikor sokkal olcsóbban kijön, akárhogy számolom, mint az előbbi kettő kombináció, és sok olyan aminosavat tartalmaz,amely bizonyítottan egészséges és jót tesz a szervezetnek, szóval nem értem ezt a nagy "szakértői" kritizálást. Most akkor mit vegyek?

2016. márc. 7. 13:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

"minden előírt testépítő étrendnek a háromszorosát eszem szinte, és összeeszek minden mást ezen kívül, még ígyse hízok"


Az kizárt.

2016. márc. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy ilyen jól tudod, másfél kg húst magamba megeszek, rizset szinte fazékszámra, mellé rengeteg kenyér és egyéb. Akkor mi a kizárt?
2016. márc. 7. 14:22
 3/16 Valter6672 ***** válasza:
Nem a tápkiegtől fogsz hízni, hanem a rendes kajától. Ha leírtad volna, hogy miből mennyit eszel és hány kiló vagy, akkor tudnánk rá mit mondani, de így nehéz. Régebben haverom dicsekedett, hogy mennyi rizst meg bír enni, aztán közöltem vele, hogy nem megfőzve kell mérni a rizst.. az meg hogy sokat eszel az relatív...
2016. márc. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Másfél kiló húst és fazékszámra rizst (de nem csak ez a CH forrás létezik) a 120-130 kilós testépítők esznek.
2016. márc. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A másfél kilóval mi a bajod? Ennyire nem bírod elhinni, hogy ennyit megeszek? Az étvágyat nem a kg határozza meg. Csirkemelléből napi 12 szeletet meg bírok enni, szárnyát 10-et is. Nem értem mi a baj. A kérdésre még senki nem válaszolt csak ezen a hülye kaján akadtatok ki. Ennyit eszek, az étrend rendbe van, mindegy, hogy főzve, vagy anélkül mérem a rizst, akkor is sokat eszek és kész. Amúgy meg nem mérem, ennyi. A kérdésre válaszoljatok. Külön fehérje-szénhidrát, vagy Jumbo? A fehérje 12 ezer Ft két Kg, a szénhidrát 4 ezer Ft 2 kG, tehát 16 000 Ft-ból vettem 4 kg fehérje szénhidrátot, amíg a Jumbo 4,4 Kg-ban 13 ezer Ft és tartalmaz mindenféle aminosavat, kreatint, és vitaminokat. Akkor melyik a pénzlehúzás, és melyiket érdemes szerintetek?
2016. márc. 7. 14:37
 6/16 A kérdező kommentje:
Amúgy 185 cm magas vagyok, 65 kg a testsúlyom.
2016. márc. 7. 14:39
 7/16 anonim ***** válasza:

Az hihető, hogy meg tudod enni, én is meg tudom enni.

De gondolj már bele! Ha a nálad 2x akkora tömeggel rendelkező emberkék fogyasztanak ilyen mennyiségeket akkor a 65 kilódra ne lenne elég? Ne már!

2016. márc. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Valter6672 ***** válasza:
Kérdésedre a válasz: jobban megéri venni fehérjét és szénhidrátot azért, mert : 1. olcsóbb 2. te tudod adagolni mindkettőből a mennyiséget edzés után 3. napközbe is tudsz inni fehérjét ha éppen szükséged van rá.
2016. márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Akkor megéri így venni annak ellenére is, hogy drágább, mint a Jumbo? Amúgy nem a kreatin, és a BCAA kellene, hogy megfelelően nőjön az izomzatom? Mert nem a testépítői szint a cél, csak a 75 kg elérése, amit eddig a legnagyobb erőfeszítéssel is csak 68 kg-ig tudtam megközelíteni, de közbejött valami, két hónapra félbehagytam az edzést, és visszamentem 65 kg-ra, 3 kg fogyás volt tehát, azt a súlyt pedig több hónapos kemény edzéssel, és étrenddel szedtem össze, ha hiszitek ha nem, ennyire nehezen hízok.
2016. márc. 7. 15:02
 10/16 Valter6672 ***** válasza:
3 éve edzek, 61 kiló voltam ,most 75 vagyok. Szerintem én is elmondhatom, hogy nehezen hízok ,de ami feljött, az szinte mind izom és nem kell szenvedem ahhoz, hogy száraz legyek. Ha kiszámolod mennyi fehérje van a jumboba, meg mennyi lenne abba amit összeállítasz akkor rájössz, hogy olcsóbban jön ki. És nem, nem kratin kell és nem is BCAA(ami egyébként ott van benne a fehérjébe, megtudod nézni az aminosav profilját a fehérje címkéjén, ha rajta van.) hanem megfelelő étrend. Nem eszel eleget, én ebben biztos vagyok akár mennyire is azt állítod.
2016. márc. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!