Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sokan mondják hogy az edzésnek...

Sokan mondják hogy az edzésnek az eleje jó mert akkor tényleg látod a fejlődést aztán majd belassul, wtf?

Figyelt kérdés
6. hónapja edzek és ugyanúgy nézek ki erőben jóval több van mint kezdéskor de kinézetre nem változtam semmit. Tök jó. Jó, étrend 0 volt de akkor is.
2016. márc. 8. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedben benne van a válasz. "étrend 0 volt". Igen van aki fos kajával is fejlődik az elején, az már kiderült, hogy te nem. Próbáld használni ezt az infót és kezdj el rendesen kajálni.
2016. márc. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1 hete elkezdtem rendesen kajálni. Remélem jobban érzem a fejlődést tőle.
2016. márc. 8. 00:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak ne 1-2 hét alatr akarj változást látni, mert ez egy hosszú folyamat, de a türelem a végén kifizetődik. Próbáld élvezni az utat, ne csak a cél érdekeljen.
2016. márc. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miképpen tudom élvezni az utat? Miben nyilvánulna meg ez a hosszan tartó út élvezete?
2016. márc. 8. 00:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmiben, ne úgy vedd, hogy ez egy feladat, ez egy életforma. Ha nem élvezed az edzést, akkor nehezebb lesz elérned a célod, vagy előbb adod fel.
2016. márc. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nehéz elmagyarázni, de ha nem élvezed csak azért csinálod, mert jól akarsz kinézni akkor szerintem semmi értelme az egésznek. Ha holnaptól úgy kelnék fel, hogy soha többé nem fejlődhetek többet tömegben és erőben, bármit is teszek, akkor sem hagynám abba az edzést mert az életem szerves része és imádom. Reneteger adott nekem mentálisan is, nem csak fizikálisan. Ez olyan dolog ami vagy kialakul benned idővel, mint a szerelem, vagy végig csak nyűglődni fogsz és kényszernek éled meg az egészet. Mint egy rossz érdek kapcsolatot.
2016. márc. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek való ez a sport.
2016. márc. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
Követelőző kis fos. Az ilyenek nem érnek el semmit, egyél egy kis szemeset attól hátha nagyobb darab fos leszel.
2016. márc. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindenki fejlődik szerintem elején a sz.r kajával is ha normális edzéseket nyom. Én anno amikor fiatal koromba haverokkal elkezdtünk lejárni csak hobbiból, szartunk a kajára kb évekig annyi h edzés után 1 fehérje és hello, és még sokan így csinálták és mindannyian fejlődtünk.
2016. márc. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez igy igaz ahogy irjak a tobbiek. Aki csak ezrt edz, hogy selfizhese magat fb-ra az nem fog semmit elerni (vagy elkezd szurni) mert ennyi motivacio keves. Ha nem elvezed amit csinalsz soha nem leszel jo benne. Az ut celja MINDIG maga az ut!
2016. márc. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!