Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érhetek el ilyen alakot kb....

Érhetek el ilyen alakot kb. kajakozással?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elkezdtem (egyenlőre amatőr szinten) kajakozni...vizi edzések mellett van sok futás, konditermi edzés is.. elég magas vékony testalkatú (de széles vállú srác vagyok..)

Így ilyen edzésekkel (tehát nem tipikus tömegnövelő edzés amit csinálunk a teremben +ugye a futás stb...) érhetek el egy szálkásabb testet? Jöhetnek fel +kg látványosan vagy nem sok esélyem van így inkább heti 3-szor kondizzak?!


[link]


Mondjuk hasonló alak elérhető így esetleg?

Köszönöm a válaszokat előre is!



2016. márc. 9. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézz képeket a kajakosokról és meglátod mit tudsz vele kihozni.
2016. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vészesen szar a genetikád, és nem eszel sok szart plusz tényleg tolod rendesen, akkor elôbb-utóbb simán lesz ilyen alkatod.
2016. márc. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

De azért írtam, hogy amatőr szinten csinálom, nem úgy mint egy válogatott pl..

Ill. másik kérdés...egy ilyen alakot kondival vagy ilyen kajak edzéssel telik kevesebb időbe összehozni?!

2016. márc. 9. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Testépítéssel (jó edzésterv+megfelelô étrend) minden testalkatot könnyebb elérni, mint akármelyik másik sporttal, egyrészt mert, te tudod magadnak beállítani a dolgokat: kaját, edzést stb. Illetve a testépítésnek ez a funkciója. A kajakozásnak meg az, hogy kajakkal minél rövidebb idô alatt teljesítsd a távot.

Illetve ha akarunk egy kis eltérést mégis: egy valamire való gyúrós kivétel nélkül minden tesrészre edz, ezért egyenletesen fejlôdik. Ha teszem azt rengeteget kajakozol, és kevesebbet edzel másra, akkor lehet hogy bizonyos testrészeid fejlettebbek lesznek mint a többi.

Én pl úszok, és jó széles hátam van, viszonylag nagy mellem, viszont karom kb semmi nincs, hasizmom se valami sok (bár ez szálkásság függvénye is, hogy mennyire látszik).

2016. márc. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ja.
2016. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem kajakkal hamarabb el lehet érni egy év után ilyen alakod lesz! Termi edzés se rossz de ott ügyelni kell arra hogy egyenletesen erősödj meg
2016. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!