Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ennek folytonos...

Szerintetek ennek folytonos csinálásával mit érhetek el? Bővebb lent.

Figyelt kérdés
Ha állandóan minden nap minimum 50 felülést megcsinálok, illetve mellette eljárok tegyük fel, futni, sportolni (értem ezen a focit), mit várhatok a közel jövőben? Esetleg ha már jobban bírom a felülést emelem a számát.

2015. nov. 13. 23:07
1 2
 1/16 anonim válasza:
Persze hogy emelheted az ismétlésszámot. Hiszen csak azzal érsz majd el fejlődést.
2015. nov. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Értem, de ezzel milyen fejlődést várhatok a közel jövőben? Tegyük fel, milyen testrészek stb.
2015. nov. 13. 23:27
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Például az ágyéki csigolyák kopását.
2015. nov. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akkor esetleg még mit ajánlotok olyan edzést, amit házilag lehet csinálni és a közeljövőbe hasznos lehet?
2015. nov. 14. 00:14
 5/16 anonim ***** válasza:

Inkább a hasprést ajánlják, de ha emellé még futsz, akkor mi lesz pl. a karjaiddal, válladdal, melleddel...etc.? Ott is elég fontos izmok vannak...

Végezz inkább teljes testes edzést s persze az étrend sem mellékes.


Mi egyáltalán a célod?

2015. nov. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kb azt h nem hozol el mást nem
2015. nov. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

5-ös, a kérdező szeintem focista, ne várd tőle, hogy ő tudjon a felsőtestről is..

megvan a 40kilóhoz a kockahas meg a zselés haj aztán ő már raj:D

2015. nov. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok focista, csak hobbiként űzöm elég sűrűn. Igazság szerint a cél az egy kicsit az izmosodás, és egy kicsit a fogyás. Jó lenne szinte mindenhol izmosodni egy kicsit, házi módszerként mit ajánlatok? Milyen gyakorlatokat milyen mértékbe stb?
2015. nov. 14. 11:25
 9/16 anonim ***** válasza:

Nézz Youtubeon Street Workout videókat, ott láthatsz gyakorlatokat.

Egyébként, fekvőtámaszok, tolódzkodás, két szék között tolódzkodás, hasprés, különböző gyakorlatok hasra, ilyenek is vannak Youtubeon. :D

Plusz van több féle húzódzkodás is.

Hajrá. :)

2015. nov. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De ha van egykezes súlyzód, akkor azzal már tudsz vállra is, csuklyára is edzeni, bicepszre is még, stb. :)
2015. nov. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!