Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Segítség, el kellene magyarázn...

Segítség, el kellene magyaráznom barátnőmnek, hogy ez a program miért egy orbitális lehúzás?

Figyelt kérdés

[link]


Sajnos már megvette...

Teljesen Forever márka mániás, csodaszerként tekint mindenre ami forever

Egy kicsit elhagytam magam a télen, feljött 10 kg zsír, szépen megtervrztem a szálkásító étrendemet, ami havi 30 ból meg is van, de barátnőm meg erölteti ezt...

Most, hogy megvette ki meg fogom neki csinálni 9 nap koplalást csak kibírok, de egyszerűen nem tudom vele megértetni, hogy igyan ezeket az alapanyagokat egy rendes tápkieg cégtől 9 napra megveszed max 10-ezer, egyébként "méregtelenítés" címszó alatt meg csak attól fogysz, hogy szénhidrát és fehérjeszegény étrenddel kínzod a szervezeted 9 napig..

Ha páran és itt gondolok a kategória top válaszadókra, leírnátok a véleményeteket kicsit bővebben, talán segítene megmagyarázni neki, miért nem adunk ki 30.000ret egy leírásra arról, hogyan koplaljunk, meg néhány kamu kiegre...



2016. márc. 10. 07:03
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Jelen pillanatban, ha a barátnőm akinek van egy kislánya 30-ezret költ egy általam teljesen feleslegesnek vélt dologra, mert ki van mosva az agya, úgy hogy rohadtul nem lenne szabad megengednie magának ilyen költekezéseket, akkor nem, nem szarom le és jelenleg nincs fontosabb dolog az életemben, mint, hogy megértessem vele, hogy átverik..
2016. márc. 10. 12:11
 12/18 anonim ***** válasza:

Márpedig aki tudja, hogy hülyeség, az minek koplalna 9 napig bizonygatásul? Én már azt sem értem, hogyan élhetsz egy ilyennel, nálam ennél pár nagyságrenddel nagyobb kompatibilitás szükséges, igaz, ez már eleve amiatt is így van, hogy nem vagyok olyan toleráns, mint te. A hülyeségekre allergiás vagyok, szerintem én addig sértegetném neki a foreverjeit, s hoznám a táplálkozással kapcsolatban szerzett ismereteimet, amíg besértődne és elköltözne :D

S aki ERŐLTET dolgokat, amiket nem akarok, nem tiszteli az életmódomat, az megint ne legyen körülöttem.


Szóval ha szereted, akkor inkább beszélgess el vele még sokszor, hátha megjön az esze. Mert ez így nem kóser.


Na ezen a ponton átfutottam a linket. Még nagyobb átverésnewk táűnik, mint eleve. 45 gramm rost. Szuper. Meg ilyen tabletta, amitől a szénhidrát nem alakul zsírrá... Nem lehetne tényleg beszélni, elmagyarázni, hogy ezek miért nem kellenek? Kalóriadeficitben eleve nem tárolódik el a nincs mi...

S a béltisztításhoz én nem értek (szerintem a jó étrendnek elégnek kell lennie, nem azt hozta az evolúcióm, hogy cégek kis kivonatai nélkül ne működjek), de azt pl. megmondhatod, hogy az esszenciális aminosavakat te is beviszed, pár nagyságrenddel olcsóbban és finomabban, ráadásul egy csomó más tápanyaggal együtt...

Tényleg, a többi tápanyaggal mi lesz? Vesz egy speckó forever vitamin- és ásványi anyag csomagot is? Vagy 9 nap nem sok, kit érdekel?


Málna ketonok :D Ezekről még nem hallottam, de a hatásait megint csak jobbára feleslegesnek tartom (hiába nincs étvágy, ha éhség és energiahiány igen, bár az étvágycsökkentésben sem hiszek, bocs. nekem tuti nem csökkentené. a zsírraktározás pedig megint olyan, hogy kalóriadeficitben úgysem várható).

Az inzulinszintet pedig a megfelelő étrend tartja alacsonyan, ha valaki arra vágyik. Nem hiszem, hogy a zöld kávé fánkkal működne. Ők sem írják, de... Ez ugye olyan, hogy itt ez a remek fogyitabletta, mindössze jó, kalóriadeficites étrend, mozgás kell mellé, máris fogysz. Igaz, hogy a tabi nélkül is, de ezt a buták nem rakják össze és dől a lé.

2016. márc. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én nem foglalkoznék vele, de most megerőltetem magam.

Mutass neki példát, az a legegyszerűbb. Szó nélkül, csak diétázz le normális étrenddel. Ő meg hagy szenvedjen. Ha látja hogy eredményesebb vagy nála úgy, hogy mást csinálsz eleinte utálni fog de előbb utóbb kíváncsi lesz. Aztán vagy belátja h hülye volt vagy nem. De előbb utóbb majd megunja, hagy öljön bele pár 100 eft-ot.

2016. márc. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Bunkó beszólás? Annak hiszed mert nem azt hallod amit szeretnél.


Van aki nem hallgat észérvekre. Anyukám testvérének kivették a fél tüdejét, voltak előjelek mint légszomj stb, mondtuk hogy baj lesz, le kell tenni a cigit de mindig jött a "nem érdekel" duma, aztán most miután műtötték "nem a 35 év cigarettázás tette tönkre" duma van.

2016. márc. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

12# a párkapcsolati tanácsot leszámítva köszönöm, sok gondolatot elindítottál bennem.

Amúgy új a kapcsolat még, nem ismeri az életmódomat és még soha senkit nem ismert aki csak hobbi szinten foglalkozott volna testépítéssel ez a cég meg a marketingje meg már kimosta az agyát és mondom a legrosszabb, hogy ő már kipeóbálta ezért azt hiszi, hogy működik...

Mivel semmit nem tud a táplálkozásról... Leírni pedig muszáj leírnom összszeszedetten, mert diszlexiás vagyok és nem tudok gyorsan rendesen megfogalmazni dolgokat, szóban alig tudom kifejezni azt, amire gondolok, csak akkor, ha írásban teszem és van időm átgondolni mit akarok... Különben ha rágörcsölök, hogy elmagyarázok valanit, csak hebegek habogok össze vissza aminek se füle se farka és nagyon egyszerűen megfognak.

2016. márc. 10. 12:36
 16/18 anonim ***** válasza:

volt régebben egy barátnőm, ugyanez, Osho könyvek, FL, Homeopátia.


úremberként mindig hallgattam amikor oshóról áradozott, hogy egy köztörvényes csaló volt az ipse, az FL el is kapcsolatban szemet hunytam, a nők amúgy is hajlamosak minden szart megvenni. a kis homeopátiás szarságai sem érdekeltek, ártani az sem árt, csak a pénztárcájának.


akkor tört ki a hiszti, amikor egy nagyon kemény szakasza volt az életemnek meló szinten. Általában leszarom, ha megbetegszem, de akkor nem fért bele a táppénz, és inkább beoltattam magam influenza ellen. Teljesen kiverte a hisztit, hogy mit képzelek, megmérgeztem magam, stb. jó. úriemberként hallgattam.


aztán jött a febrár, meg az influenzajárvány. Persze hogy elkapta. egy hétig otthon feküdt, mivel alapbér, meg jutalék rendszerben dolgozott, a táppénz a minimálbér 75%-a volt. vagyis lószar. Én még tőle sem kaptam el. amikor ezt megjegyeztem, megint kitört belőle az oltásellenesség. Erre én gyorsan fejszámoltam, ogy az ő influenzája mekkora hátrányt okozott, kapásból 30rugó fizuban, hiába dobta ki az ezreket immunerősítőre, meg alloe verára. ráadásul a homeopátiás szarjaira if feleslegesen fizet, mert az influenzából egy hét alatt magától is kigyógyulna...


én meg 2 rugót sem hagytam ott a patikában az oltásért. A vicc az, a munkahelyén mindenkinek megvette volna a főnöke az oltást, aki kéri. (vajon miért...)


mondanom sem kell, nemsokára elváltak útjaink.


kezdetben könnyű ezen átsiklani,de ha már egy kapcsolat eleje arról szól, hogy ezt, meg azt bizonygattok egymásnak (a harcról), akkor az halott ügy.

2016. márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Írasd be a csajod biosz tanárhoz.
2016. márc. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
:)
2016. márc. 10. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!