Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Én mi a rákért nem tudok...

Én mi a rákért nem tudok összehozni egy elfogadható külsőt?

Figyelt kérdés

Ha tömegelek, csak a zsír jön, beszáradni pedig nem tudok.

Pedig mindent jól csinálok.



2016. márc. 11. 10:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Osztott edzés akkor "jövedelmező" ha van kémia is, ami kitolja egész hétre a protein szintézist. Akkor elég heti 1x teljesen megedzeni egy izmot, és nősz mint a gomba.

Naturalban heti legalább 2x, de inkább 3-4x kell minden izomcsoportot terhelni, mivel pár nap múlva véget ér a regenerálódás érdemi szakasza. Ezért mondják, hogy egész testes, vagy max. 2 felé osztott edzés a legjobb naturalban. 3-4 felé osztott, és a heti 1x edzünk egy izomra nem az igazi. De te tudod, kiírsz egy kérdést, többen mondják neked a valószínűsíthető okát a havonta 120 ezer ablakon kidobott forintnak, és leszarod, lefogyatékosozod a csapatot. Tudod mit? Nyomd azt amit eddig. Megérdemled hogy még 2-3 évig elkú_rj ennyi pénzt havi szinten, utána úgy is beleunsz mert neked az életben nem lesz ilyen hozzáállással sikerélményed ebben a sportban. Aki meg harmad-fele annyit költ rá, de azt ésszel, joggal röhög keresztbe, átlósan, mindenhogy a balfa_zságodon. :)

2016. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Mire megy el az a havi 120 ezer?
2016. márc. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Kajákra.
2016. márc. 11. 15:07
 24/25 anonim ***** válasza:
80 kilómmal napi: fél kiló mellfilé, 250g túró, 250g rozskenyér +víz és egy adag vitamin. Ez havi 40-45k, ha bérlet is benne van és fejlődök teljes testes edzéssel.
2016. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Megvilágítom más irányból a témát:


A Sárga Kapszula egy alap. A benne leírtak azért vannak, hogy egy elfogadható szintre lődd be az étrended és akkor lesz honnan tologatni a számokat, hogy észrevedd, mi a jó neked. Jobb, mintha hasraütés szerűen kitalálnál valamit, aztán azt próbálnád alakítgatni. Sokkal több időbe telik.

Nekem pl. már tömegelésnél is elég a 4g CH de a 2g fehérjéből nem engedek. Mert nekem ez jó. 5g CH-val már zsírosodtam. Barátnőmnek a tömegelő időszaka áll 3g CH-ból...

Úgyhogy próbálgasd a dolgokat.

A legfontosabb kérdést amúgy senki nem tette fel: Alszol napi 8 órát, lehetőleg este 10 és hajnali 2 közötti időszakot beleszámítva? Mert ekkor termelődik a legtöbb növekedési hormon - illetve délután 2 körül. Ekkor regenerálódik a test a legjobban.


Ugyanakkor a teljes testes edzésnek nem vagyok híve. Natural edzésben én egy edzés után 2 napig remegve használom az adott testrészt és 4-5 napig stabilan izomlázam van. A teljes testes edzésnél még volt életem hét végére, nem éreztem, hogy bármit is csinálnék. ilyenkor meg egy karedzés után este már nem kell altatni.


Egyénfüggő minden, nincs standard varázspirula.

2016. márc. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!