Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ilyen teljes testes edzés...

Egy ilyen teljes testes edzés után regenerálódok 2-3 nap (kb 60 óra) alatt? Tehát ha Péntek este edzettem, akkor Hétfő délelőtt mehet az újabb teljes testes edzés? Szálkásítok. És tudom h ilyenkor lassabb a regeneráció.

Figyelt kérdés

Fekvenyomás ferdepadon rúddal 2 sorozat

Fekvenyomás ferdepadon kézisúlyzókkal 2 sorozat

Oldalemelés 4 sorozat

Húzódzkodás 4 sorozat

Tricepsznyújtás fejfölött 3 sorozat

Francia rudas bicepsz 3 sorozat

Lábtolás 4 sorozat

Ülő vádli 3 sorozat

Hasprés 3 sorozat


ez volt Pénteken.



2016. márc. 13. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha kezdő vagy akkor mehetsz heti 3x teljes test edzesre

De par honap utan mar ajánlot az osztott ,akkor is mehetsz 3 vagy akar tobbszor is de ott 1 edzesnapon csak 1 vagy 2 izmot edzel meg 1 héten

2016. márc. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hétfőn ez menne szerintem:

Fekvenyomás egyenes padon rúddal 3 sorozat

Döntött törzsű evezés 4 sorozat

Mellről nyomás rúddal 3 sorozat

Guggolás 4 sorozat

Tolódzkodás tricepszre 4 sorozat

Kalapács bicepsz 3 sorozat

Álló vádli 3 sorozat

Lábemelés 3 sorozat

Hiperhajlítás 3 sorozat

2016. márc. 13. 11:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel nekem nem volt időm hétközben, így hétvégén kénytelen vagyok egymás után tolni 2 teljes testedzést. Nem kell megölni egy izmot, de szerintem nem is tudod 1 gyakorlattal egyiket sem igazán, szóval nem lesz bajod, még, ha csak 1 napot pihensz, akkor sem. Én is szálkásítok és nem érzem gyengébbnek magam, hiába 2 nap alatt edzettem 2x teljes testet.
2016. márc. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mellnél az nem lehet gond hogy ferdepadon nyomtam 2 sorozatot rúddal és kézisúlyzóval is? Vagy ez 1 gyakorlatnak minősül?
2016. márc. 13. 11:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Nehany izomnal mehet 2 gyakorlat

En is amikor anno voltam edzőnél (mar 1 eve lassan) akkor nekem is valamibol 2 gyakorlatot csinaltatott

2016. márc. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem baj a 2 gyakorlat, csak akkor ne 4-4 sorozat legyen, hanem 2-2. Mondjuk hátra, lábra mehet 5 is akár.
2016. márc. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!