Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes elmennem edzőterembe?

Érdemes elmennem edzőterembe?

Figyelt kérdés
15 és fél éves lány vagyok és egyre inkább foglalkoztat, hogy elkezdenék edzőterembe járni, edző segítségével ilyesféle mozgásba belekezdeni. :) Kb. 1,5 éve sportolok komolyabban (de kiskoromtól kezdve mindig sportoltam valami korosztályomnak megfelelőt), az edzések során súlyokat (kézi súlyzó és kettlebell) is használok (5-10kg), hetente 5 alkalommal edzem, nagyképűség nélkül ki lehet mondani, hogy az átlagnál jobb a kondícióm. Érdemes ennyi idősen már elkezdeni teremben edzeni? Nem okozhat gondot? Ti mikor kezdtétek? :)
2016. márc. 14. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
nem más mondja meg hogy mit csinálj menj nyugodtan semmi gond nem lesz 13 évesen kezdtem
2016. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Még várom más tapasztalatait, véleményét. :)
2016. márc. 14. 16:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kezdd el.
2016. márc. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mehetsz, hajrá!

(Külön öröm volt olvasni, hogy 15 évesen tudsz írni, sajnos a korosztályod többsége csak makogni tud.)

2016. márc. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Menj csak nyugodtan. Jaa...és igyál turmixot! ;)
2016. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne turmixot igyál, inkább olvasd el ezt: [link]
2016. márc. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. :) Az előbb linkelt könyvbe már belenéztem, de tervezem végigolvasni is, úgy hallottam sok hasznos ismeretet szerezhet belőle az ember. A turmixoktól kicsit tartok... Bár tisztában vagyok vele, hogy nem hormontartalmú szerek, de hogy nem kevernek hozzá mégis valamit "egészen véletlenül"... Nem tudom... Proteinszeleteket szoktam enni, bár azokban is ugyebár fehérjepor van. A Myprotein termékeit nézegettem, azokat még egészen szimpatikusnak találtam. Mivel nem igazán nagy a testsúlyom, így eddig egész jól tudtam fedezni sovány húsokból, tejtermékekből a napi fehérjeszükségletem (2-2,5g/testsúlykg), a szénhidrátot az utóbbi időben kicsit még emeltem, mert a fejlődéshez az is kell, így szerintem edzés után egy gyors felszívódású fehérje bőven elég lenne. Azt hiszem, körülnézek majd a terem ügyében. :)
2016. márc. 14. 17:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell félni tőlük, de ha kajából megvan a napi makró, nincs is szükséged rá.
2016. márc. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!