Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elszokott menni néha az...

Elszokott menni néha az egótok a teremben? (aminek nem kéne)

Figyelt kérdés

Őszintén!!



Napi új story:

Egy gyerek(cigány és full idióta:D) a teremben az edzőtársammal elkezdett beszélgetni (aki 6 éve van a "sport ágban") (azért idézőjeles mert én mindig is azt tartok testépítőnek aki már komolyabb versenyen is indult) és egyszer csak a cigány gyerek megkérdezte, hogy tud-e valami okosságot?

Az edzőtársam mondta, hogy igen persze adj 5000 forintot és holnap hozom is. Na most (ezen akkorát röhögtem bszki:DDD) vett egy mega daily one plust:DD.

És akkor másnap adta is oda neki na most azt javasolta neki:DD, hogy óvatosan szedd olyan heti 3x pl hétfő szerda péntek és minden kaja előtt 1 kapszula. Na most ott kaja előtt bevette és olyan bűntudata lett az idiótának bszki, hogy sírtunk a röhögéstől kint már:DD


Na mind1 szóval legalább hogyha akárkitől kérnek cuccot és akarnak trollkodni akkor vegyenek egy doboz vitamint;)

De a legjobb hogyha ott hagyod a fszba hogyha kér valamit.


A kérdés legyen a lényeg.



2016. márc. 14. 23:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Egó alatt inkább az önbizalom lenne a megfelelő nem?

Mert, ha így értetted, akkor néha igen. Alapból testképzavaros vagyok és mindig egyre kisebbnek látom magam, hiába nem ezt mutatják a dolgok. Van, hogy belenézek a tükörbe a teremben és elmegy a kedvem.

Amúgy ma is egy 180 centi 60 kilós gyerek félpucéron feszengett a tükörbe, a 180/85-ös 44-es karú emberkék meg nem tudták, hogy ez mi a pötsömet izmozik, miközben van egy 30-as karja?

2016. márc. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
:DDDDD jó sztojka
2016. márc. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csak nehogy kikapjon majd az edzőtársad.
2016. márc. 15. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
#1 Én a 180/85 44es karú embereket sem èrtem soha, hogy miért izmoznak. Ha naturál, ha nem, az lóf....
2016. márc. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy a gyerek az idiótább vagy ti, akik lehúztátok ötezer forinttal.
2016. márc. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én csak röhögtem:D hozzá se szóltam:D
2016. márc. 15. 09:36
 7/14 anonim ***** válasza:

4-es.

Pont ez az, hogy ők nem izmoznak soha. Pedig ők tudnának is, mégsem teszik.

44-es relatíve szálkás kar hol lófzsa?

2016. márc. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vigyazz am nehogy masnap egy egész cigo csalad legyen a hazatok elott
2016. márc. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát azaz ő dolga:D
2016. márc. 15. 10:59
 10/14 A kérdező kommentje:
Egyébként meg csak egy kitalált story hogy nevessetek de nem nagyon sikerült mert cigányok tényleg ilyenek, hogy csapatostul mernek mindent. De azért nem rossz:D
2016. márc. 15. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!