Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Körülbelül 2 hónapja kezdtem...

Nick20 kérdése:

Körülbelül 2 hónapja kezdtem el edzeni, nem teremben hanem otthon. Fekpad, kézi súly, láb. (178 magas,70kg vagyok) Kérdésem, h mit szedjek még mellé, h látványosabb fejlődés legyen?

Figyelt kérdés
a munkám miatt 2 nap edzés 2 nap pihi. De a 2 nap edzés, napi 7-szer 30-40 percből áll. iszom a napi 2 turmixot ami volumass 35-ből áll.Nem kigyúrt "állat" szeretnék lenni, csak legyen meg a mell a kar, a has.
2016. márc. 7. 09:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Megfelelő étrendnél kezdődik minden.
2016. márc. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, de kell még mellé kreatin vagy valami más?
2016. márc. 7. 09:54
 3/20 reális válasza:
Ami a testépítás alapja az a fehérje! De én abból is a natúr tejsavó fehérjét ajánlanám neked (nincs hozzáadott színezék, aroma, édesítő stb stb.). A többi már csak attól függ, hogy szálkásítanál vagy tömegetnövelnél.
2016. márc. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
kicsit mind 2
2016. márc. 7. 10:27
 5/20 anonim ***** válasza:
Napi 7x 30-40 perc, mivan?!
2016. márc. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
2 óránként 30-40 perc.. mi ebben a furcsa. nem nagy erőemelésekre kell gondolni. így tudom kihasználni a két napot rá. és nem az a kérdés, h mibe tudtok belekötni, hanem, h miben tudtok segíteni.
2016. márc. 7. 10:52
 7/20 anonim ***** válasza:

Igen fontos a megfelelő mennyiségű fehérje, de nem vödörből kell bevinni...

Nem a fehérje a "legfontosabb" és nem a fehérjénél kezdődik a testépítés...


A testépítés ott kezdődik, hogy tudod, mit miért eszel...

Szénhidrát, zsír, fehérje, egyik sem fontpsabb, vagy nélkülözhetőbb mint a másik...

Na jó, akik bírják a ketogén étrendet, nekik szénhidrát nem kell, hiszen az nem esszenciális mint a telítetlen zsírok, vagy a fehérje, szénhidrátot képes legyártani mahának a szervezet zsírból...

Na de ne bonyolódjunk ennyire bele...

Megfelelő étrend, megfelelő mennyiségű pihenés és megfelelő edzés.

Itt kezdődik ez a sport.

Aztán multi és c-vitamin, ha az étrend nem fedezi, akkor telítetlen zsírok, legalább 1/3gramm*testtömeged.de nyigodtan mehet 1gramm*testtömeg..

Megfelelő telítetlen zsírok nélkül hosszútávon hazavágod az érrendszered, szívedet...+ a megfelelő hormontermeléshez is szülségesek... Ha így nézzük, máris fontosabb kiegészítő, mint a vödrös fehérje...

Ameddig nincs rendben az étrend és nem tudjuk miből mennyit és miért, addig totál felesleges kreatinon meg egyéb kutyafülén kattogni.

2016. márc. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nomeg amíg az edzésről sem tudsz semmit...
2016. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ez mind szép és tanúlságos.

de a kérdésemre még mindig nem válaszolt senki....

2016. márc. 7. 11:03
 10/20 Osynho ***** válasza:
Tinglitangli edzéstől és gyenge kajától nem lesz fejlődés, bármit is "szedsz" mellé. Bocs, ha belekötöttem a mondandódba.
2016. márc. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!