Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Létezik meleg testépítő?

Létezik meleg testépítő?

Figyelt kérdés
Sztem a testépítés egyfajta mazochizmust feltételez. (Tudom, hiszen fiatalon én is csináltam.) Képesek erre a meleg férfiak? Nem provokálni akarok, puszta kíváncsiságból kérdezem.
2016. márc. 15. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Persze. Melegeket sokkal jobban érdeklik a saját alakjuk, mint a heterókat.


De az a probokálás a kérdésedben, hogy szerinted a melegek nem képesek kitartani valami mellett.

2016. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Igen, személyesen is ismerek meleg testépítőt. Igaz, csak egyet, aki tutira az...

De miért ne lehetnének rá képesek?

2016. márc. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Például Kai Greene, Pumped Gabo melegek. Arnoldot is próbálták megkörnyékezni, csak ő nem volt benne a partyban.
2016. márc. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kai Greene nem meleg attól még hogy gyümölcsökbe verte a fszát kamera előtt. Nagydarab néger bukszái szoktak lenni.

Viszont Chris Dickerson nyíltan meleg Mr. Olympia. Ezen kívül Bob Parisről, Bill Pearlről tudok még. De több volt profiról is terjednek pletykák. Nem hinném hogy több vagy sokkal több a melegek aránya a testépítésben mint a társadalom egészében.

2016. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Pumped se meleg elvileg.
2016. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Aki berakja másik férfinek, meg taperolja az nem heteroszexuális. Biszex vagy homoszexuális. Lehet mindkét nemet szereti, mert Kiszel Tündének is udvarolt.
2016. márc. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Inkább olyan ember van sok meleg, aki edz. Ők hiúbbak általában a testükre. Testépítőt nem ismerek meleget személyesen.
2016. márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha tudnád hány testépítő, meg testépítőnek készülő srác vállal melegfilmeket hogy legyen pénze a kiegészítőkre meg kokszra...
2016. márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én csak Chris Dickersont tudom. Szerintem kevesebb a melegek aránya a komolyabb testépítők között, de a hobbigyúrósok között magasabb, mert mint valaki írta, ők általában hiúbbak a kinézetükre.
2016. márc. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem a közismert emberekből kellene kiindulni.

Meleg testépítő valószínűleg sokkal több van, mint hetero, mert a melegeknél sokkal fontosabb a jó alak.

2016. szept. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!