Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez belefer a dietaba?

Ez belefer a dietaba?

Figyelt kérdés

[link]


Igazából semmi durva összetevője nincsen ami akkora nagy zavartságot csinálna nem?


2016. márc. 16. 18:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kolis lakoma.


Bajod nem lesz 1-1-től, de ne egyél ilyen szemetet gyakran.

2016. márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ja, semmi durva: tészta ízfokozóval, fűszerekkel. Otthon is simán meg tudod csinálni: víz, tészta, ételízesítő együtt megfőz, és kész.

De ezzel nem sokra mész, ami a tápanyagokat illeti, fél óra múlva újra éhes leszel tőle.

2016. márc. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Miért fél óra múlva? Az a tipikus, hogy valaki a szinte semmivel is jóllakik? Mindig ezt olvasom, hogy hamar megéhezik tőle újra. Én speciel jól sem lakom, ha nincs egy igen nagy étkezésem, kizárólag éhesebb leszek tőle azonnal (illetve most épp azt a korszakomat élem, hogy soha nem vagyok éhes, de normálisan igen éhes leszek a pici ételtől). S ezzel nem vagyok egyedül.
2016. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!