Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elrontottam a gyomrom! Mit...

Elrontottam a gyomrom! Mit tegyek? Sürgős!

Figyelt kérdés

Na szóval már kb 5 hónapja ugyanazokat eszem mindennap. Sajnos csak így tudom megoldani, hogy bevigyem a kaját.

Már hónapok óta hányingerem van mindennap. Főleg reggel van hányingerem. De pl. délután elkezdem enni a rizst egyből bekavar a hányinger. Régebben talán 20 perc kellet, hogy megegyek 150-200g rizst, most meg 2 óra alatt is alig, mert majd minden kanálnál elkezd a szemem így kicsit vibrálni mintha nem kívánnám és majd kihányom. Így vagyok ezzel a zabnál is és mindennél.. Csak pl. ma ettem egy pizzát, azt betudtam zabálni egyszerűen. Félek, hogy e-miatt nem fogok tudni foglalkozni a testépítéssel, pedig ez az álmom, ezzel szeretnék foglalkozni. Ha nem lenne hányingerem annyit ennék, amennyi csak belém fér, de így megvagyok ijedve nagyon. Van valami gyógyszer erre vagy valami?


2016. márc. 16. 20:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

probalj meg néha mást enni,amit csak megkivansz

mert ha allandoan ugyan azt eszed meg undorodsz tole,nekem is volt igy a rizzsel,probald valtozatossá tenni az étrendet

de néha tehetsz zaba napot is

2016. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálkozom. Nekem is ki lenne a bré ha lassan fél éve ugyanazt kéne enni. Ez nem a dél-amerikai fegyenctelep, egyél azt amihez kedved van. Iktass be 1-2 csalónapot.
2016. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%
az ilyen nyavajgó kölyköknek nem való ez a sport ! akkor egyél mekis kaját.......
2016. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Neha velem is megesik az ilyen van hogy ki is jon de akkor visszakuldom nehogy mar karba menjen a tapanyag
2016. márc. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nyavalygó kölyköknek? Nem tudom, hogy te ezzel a hányingerrel hogy ennél:)
2016. márc. 16. 21:21
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Azért nem mindenki fanatikus. Nem nyavalygó kölyközni kell itt. Ha nem élvezed és kényszerből csinálod, akkor az már nem szerez örömet. Változtatni kell és kész. Kérdező nem tudom fűszerezel-e?
2016. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Jó vinnék be mást is, csak nem tudom hogy mit. Csirke, rizs tonhal(nem mindig, mert már hányingerem van és nem megy belém..), Túró (Szintúgy), zab, rizs, tojás, tészta.. Még mit vihetnék be? Ilyen marhát meg ilyen drágább kajákat ne mondjatok, mert abból már nem jövök ki:=(
2016. márc. 16. 21:23
 8/23 anonim ***** válasza:
68%
úgy ahogy idáig!
2016. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Igen szoktam fűszerezni, a csirke-rizst már annyiféle képen készítettem el, de mindegyiket meguntam és jött a hányinger.
2016. márc. 16. 21:24
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
Persze. Aztán majd egyszer be is hány tényleg a végén. Kérdező egyél azt ami jólesik. Mi a pö÷csömnek kínzod magad? Ha olimpiára készülnél azt mondanám oké. De csak egy hétköznapi gyúrós vagy.
2016. márc. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!